Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eredivisie voetbal nu ook zonder abonnement bij Ziggo

    Ziggo biedt haar klanten vanaf 1 april de mogelijkheid om Eredivisie Live wedstrijden te kijken zonder abonnement. Ziggo wil met deze dienst haar klanten bedienen, die geen abonnement op Eredivisie Live hebben.
    Jan-Hein Visser
    31 maart 2011
    comments 1
    Eredivisie voetbal nu ook zonder abonnement bij Ziggo

    Ziggo biedt haar klanten vanaf 1 april de mogelijkheid om Eredivisie Live wedstrijden te kijken zonder abonnement. De komst van deze dienst werd al een tijdje verwacht. Ziggo wil met deze dienst haar klanten bedienen, die geen volledig abonnement op Eredivisie Live nemen.

    De abonnee kiest bij het eenmalig bestellen de favoriete wedstrijd uit en betaalt slechts voor die ene wedstrijd waarnaar wordt gekeken. De kosten voor het bekijken van een wedstrijd bedragen ter introductie tijdelijk € 5,95. Hiervoor kan de kijker dus één wedstrijd bekijken. Ziggo wil met deze dienst haar klanten bedienen, die geen abonnement op Eredivisie Live hebben, maar wel af en toe een wedstrijd van hun favoriete team willen zien. Een volledig abonnement op het premiumpakket Eredivisie Live kost €16,95 per maand.

    Er is dus bij deze dienst ook geen verplichting tot een abonnement. Via de Ziggo-site is de gewenste wedstrijd makkelijk te bestellen. Betalen gaat automatisch en is op de Ziggo maandfactuur te zien. Tot het laatste moment vooraf aan de uitzending  is het mogelijk om de bestelling te doen van een wedstrijd. Er is een speciale site op de Ziggo portal beschikbaar, waar alle informatie over deze nieuwe dienst is te vinden.

    ZiggovoetbalEredivisie live

    Reacties

  1. TV-TIP The Connection

    The Connection
    NPO 1 om 20:28 uur
    Radiopresentatoren Joost Swinkels, Evelien de Bruijn en Gijs Staverman nemen het tegen elkaar op in de Connection Koepel.

    TV-TIP Nederlands Domste

    Nederlands Domste
    RTL 4 om 21:00 uur
    Schrijver Lale Gül, presentator Mark Baanders, realityster Sjorleone, presentatrice Diva Brons, oud-politicus Henk Krol, zanger Brace, olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn, comedian Horace Cohen, influencer Vonneke Bonneke en realityster Denise van der Laan strijden om zo snel mogelijk naar huis gestuurd te worden, zodat ze niet gekroond worden tot winnaar van het programma. Ze krijgen fysieke opdrachten, logica-uitdagingen en kennisvragen die eigenlijk iedereen zou moeten weten. Aan het einde van elke aflevering gaat degene die de meeste vragen goed heeft beantwoord naar huis. Na zeven afleveringen blijven er drie finalisten over, die in de slotaflevering strijden om de titel die je niet wilt winnen: ‘Nederlands Domste’.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide