Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Europa League wedstrijden AZ en Vitesse live op tv en internet

    De Nederlandse voetbalclubs AZ en Vitesse moeten proberen de tweede voorronde van de Europa League te overleven. De wedstrijden zijn live op televisie en internet te volgen.
    Peter de Koning
    2 augustus 2018
    comments 0
    Europa League wedstrijden AZ en Vitesse live op tv en internet

    AZ speelt in Alkmaar tegen FC Kairat uit Kazachstan en moet een 2-0 verlies om te zien buigen. RTL 7 zendt de wedstrijd live uit. De aftrap is om 20.45 uur. De voorbeschouwing begint om 20.00 uur. Op internet kan de wedstrijd niet alleen gevolgd worden via mobiele televisiedienst van aanbieders als Ziggo, KPN en Canal Digitaal. AZ heeft in Nederland de primeur om de wedstrijd integraal en live via de eigen Facebook-pagina te streamen.

     

    Vitesse

    Vitesse heeft vooraf op papier betere kansen om de derde voorronde van de Champions League te bereiken. Het speelde in Roemenië met 2-2 gelijk tegen FC Viturol. De wedstrijd in Arnhem begint om 20.00 uur en wordt op FOX Sports 1 uitgezonden. De voorbeschouwing begint om 19.30 uur.

    voetbalEuropa LeagueAZVitesseFOX SportsRTLRTL 7uitzendrechtentvtelevisieonlineFacebookstreamen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)