Eurosport Player maand lang gratis voor klanten Delta
Delta en Discovery Networks zijn het vooralsnog niet eens kunnen worden over een nieuwe overeenkomst die zenders van de zendergroep op het netwerk van het kabelbedrijf kan behouden. Hierdoor verdwijnen de zenders op 5 mei bij Delta. Klanten van het kabelbedrijf kunnen hierdoor niet naar aansprekende sportevenementen als Giro d'Italia en Roland Garros kijken.
Vouchercode
Discovery Networks plaatst op zaterdag 6 mei in de Zeeuwse regionale kramt PZC een advertentie met daarin een vouchercode. Deze code kan alleen op 6 mei gebruikt worden om een gratis maand toegang tot Eurosport Player te krijgen. Na deze proefmaand gaat het abonnement automatisch over in een doorlopend maandabonnement dat €6,99 kost. Dit is te voorkomen om voor het einde van de maand het abonnement op te zeggen.
Meer sport
Naast de twee lineaire kanalen van Eurosport kan met de online tv-dienst Eurosport Player naar extra livestreams van live sportevenementen gekeken worden die niet op Eurosport 1 en Eurosport 2 uitgezonden worden. Eurosport Player kan onder meer via tablet en smartphone bekeken worden. Via Chromecast en Airplay kan men de beelden naar een televisie streamen.