Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eurosport wil uitzendrechten Italiaans voetbal

    Discovery Communications gaat voor sportzender Eurosport meebieden op de uitzendrechten van de hoogste Italiaanse voetbalcompetitie Serie A. Dat meldt persbureau Reuters.
    Jarco Kriek
    7 juni 2014
    comments 0
    Eurosport wil uitzendrechten Italiaans voetbal

    Discovery Communications gaat voor sportzender Eurosport meebieden op de uitzendrechten van de hoogste Italiaanse voetbalcompetitie Serie A. Dat meldt persbureau Reuters.

    Enkele dagen na het verkrijgen van een meerderheidsbelang in Eurosport worden de plannen van Discovery Communications al duidelijk. Het bedrijf verklapte na de overname al dat men zou gaan meebieden op vrijkomende uitzendrechten van sportcompetities en evenementen die voor de kijker en adverteerder van Eurosport meerwaarde opleveren. De uitzendrechten van de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A komen binnenkort voor de periode 2015 – 2018 weer op de markt.

    Verschillende uitzendrechten

    Eurosport is niet het enige mediabedrijf dat belangstelling in de verschillende uitzendrechten in de Serie A heeft. Ook Mediaset van Silvio Berlusconi heeft interesse. Opvallend is dat er twee bedrijven die eigendom van Rupert Murdoch zijn een rol willen spelen in de biedstrijd op de uitzendrechten. Dat zijn FOX en Sky Italia. Er zijn verschillende uitzendrechtenpakketten van de Italiaanse Serie A in de aanbieding. Ook de buitenlandse uitzendrechten gaan weer in de verkoop. Het Italiaanse Serie A voetbal wordt het komende voetbalseizoen in Nederland op betaalzender FOX Sports International uitgezonden. De Italiaanse voetbalclubs willen in de komende zes jaar gemiddeld een miljard euro per jaar voor de uitzendrechten van de Serie A incasseren.

    EurosportDiscoveryDiscovery CommunicationsTF1EuropaAziësportsportevenementenuitzendrechtenSerie AvoetbalFOXFOX Sports InternationalSky ItaliaMediaset

    Reacties

  1. TV-TIP De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander

    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    NPO 2 om 23:20 uur
    Wie was Sigmund Freud en hoe werd zijn denken gevormd door zijn positie als Jood in Europa aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog? De documentaire onderzoekt hoe Freuds ervaringen met uitsluiting in Wenen en Praag, en later de dreiging van het nazisme, doorwerkten in zijn ideeën over het menselijk bewustzijn, macht en kwetsbaarheid.

    TV-TIP Zappbios: Jippie No More!

    Zappbios: Jippie No More!
    NPO 3 om 15:30 uur
    Als Gail, de oudste zus van Jaap Peter (Jippie), gaat trouwen, komt de hele familie bij elkaar in het grote landhuis van opa Willem. Samen willen ze er een groot feest van maken. Dat blijkt lastig wanneer Jippie voor het eerst verliefd wordt op Lily, die meer oog lijkt te hebben voor zijn zusje Joe.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)