Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eva Jinek voldoet aan de verwachting

    Het dagelijkse late avond-programma van Eva Jinek voldoet aan de verwachting. Zowel publieke omroep KRO-NCRV als de zenderleiding van NPO 1 zijn zeer tevreden.
    Jarco Kriek
    26 februari 2016
    comments 10
    Eva Jinek voldoet aan de verwachting
    Foto: ANP

    Het dagelijkse late avond-programma van Eva Jinek voldoet aan de verwachting. Zowel publieke omroep KRO-NCRV als de zenderleiding van NPO 1 zijn zeer tevreden. Vanavond is de voorlopig laatste uitzending van het tv-programma.


    Eva Jinek was de afgelopen twee maanden op NPO 1 in het late avond-programma Jinek te zien. Gemiddeld wist ze per uitzending 771.000 kijkers aan haar te binden. Daarmee behaalde Jinek alle vooraf gestelde doelstellingen ruimschoots. KRO-NCRV en Eva Jinek hebben de ambitie om een dagelijkse talkshow op tv te brengen. Op dit moment vervangt Jinek het dagelijkse late avond-programma Pauw als Jeroen Pauw winter- en zomerpauze houdt. In de laatste aflevering van Jinek zijn vanavond onder meer Teun van de Keuken, Sanne Wallis de Vries en Gerard Joling als gasten aanwezig.

    NPOpublieke omroepKRO-NCRVKRONCRVEva JinekJinekNPO 1NPO1Jeroen PauwPauw

    Reacties