Film 1 en Sport 1 nog nooit zoveel abonnees
Het aantal abonnees van de digitale TV-zenders Film1 en Sport1 is in 2012, ondanks de economische crisis met zeven procent toegenomen, tot 525.000.
31 januari 2013
comments 0

Het is voor het eerst dat het aantal abonnees boven het half miljoen uit komt en bovendien waren beide zenders afgelopen jaar winstgevend. De abonneegroei was vooral te danken aan de verdere thematisering van de kanalen.
Pay tv onder druk
De groei is ook opmerkelijk in het licht dat bijvoorbeeld bij Ziggo een daling te zien was in de afname digitale pluspakketten. Film1 breidde het aantal themakanalen uit naar vijf en ziet vooral daarin de grondslag voor het succesvol aantrekken van meer abonnees. Het volledig pakket van filmkanalen is bij onder meer Ziggo en UPC te verkrijgen en een deel van het pakket ook bij CanalDigitaal.
Sport1Film1CanalDigitaalZiggoUPC









