Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Film1 laat kijker zelf films kiezen

    Film1 is begonnen met een initiatief waarbij de abonnees zelf kunnen bepalen welke films er op primetime uitgezonden worden.
    Jarco Kriek
    19 augustus 2020
    comments 1
    Close Encounters of the Third Kind

    Film1 biedt Nederlanders de mogelijkheid om eens per maand te bepalen welke film er op het primetime-tijdslot op woensdagavond op het kanaal Film1 Première wordt uitgezonden. De nieuwe campagne van de betaalzender heeft de naam Wensfilm Woensdag bij Film1 gekregen. Eens per maand kan de kijker via de Facebookpagina van Film1 stemmen op drie door de betaalzender geselecteerde films.

     

    Eigen keuze bij Film1

    De eerste Wensfilm Woensdag, Ghostbusters, is op 5 augustus uitgezonden. In de nieuwe poll kan gekozen worden tussen de comedy Spanglish, de dramafilm The Fisher King of de klassieker Close Encounters of the Third Kind (foto). Tot 6 september kan gestemd worden, de winnende film is op 9 september te zien bij Film1 Premiere. 

    Film1betaalzenderWensfilm WoensdagfilmsFilm1 Première

    Reacties