Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Flinke uitbreiding digitale kabelpakket Casema

    Op 9 januari zullen er grote wijzigingen plaatsvinden in het digitale kabelaanbod op de kabelnetten van Casema.
    Jan-Hein Visser
    5 januari 2008
    comments 0
    Flinke uitbreiding digitale kabelpakket Casema
    Op 9 januari zullen er grote wijzigingen plaatsvinden in het digitale kabelaanbod op de kabelnetten van Casema. Het pakket wordt fors uitgebreid, maar er zal ook een aantal zenders verdwijnen.
     
    De wijzigingen hebben alles te maken met het samengaan van het digitale aanbod van @Home, Casema en Multikabel, die allen onder Zesko vallen. Nieuw - en in enkele gevallen terug in het aanbod - zijn onder meer CNBC, RTL-TV, The History Channel, Het Gesprek, Zone Reality, Action Now, Weerkanaal, SWR, NDR, ProSieben, Sat.1, Kabel 1, Hustler TV, Nat Geo Wild, TMF Pure en MTV Brand New.

    Er zullen echter ook zenders verdwijnen. Zo verdwijnt het hele Arabische pakket, op Al Jazeera na, en wordt die doelgroep feitelijk weer afhankelijk van satellietontvangst.

    Hetzelfde geldt voor kijkers van de Griekse zender ERT World, want deze zal ook verdwijnen (afgezien van het analoge aanbod in Utrecht). Opmerkelijk is dat de doelgroepenzenders A-Tivi en TeveSur (Antilliaans en Surinaams) kennelijk niet beschikbaar zullen zijn, terwijl met het aanbod toch ook Den Haag en Utrecht worden bediend; steden met een grote Surniaamse en Antilliaanse gemeenschap. Het Indonesische Garuda komt beschikbaar, maar de Chinese zender TVBS-E zou mogelijk per 31 januari verdwijnen.

    Daarnaast verdwijnen enkele bekende internationale themazenders. Sailing Channel en ook Bloomberg gaan er in navolging van @Home uit. CNBC komt ervoor terug, terwijl Casema bij een eerder besluit juist aangaf Bloomberg vanwege de hoge kwaliteit te prefereren boven CNBC. Tot slot zal het bij de doelgroep geliefde MTV2 ook verdwijnen. Liefhebbers van deze drie zenders zijn nu aangewezen op de schotel.
    Casemazenderwijziging

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)