Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    FOX Sports zit aan kijkplafond

    Ondanks een uitbundig persbericht valt het nieuwe kijkcijferrecord van FOX Sports tegen. De twee miljoen extra huishoudens waarin de sportzender nu te zien is, konden niet voor aanzienlijk veel nieuwe kijkers zorgen.
    Jarco Kriek
    28 oktober 2019
    comments 1
    FOX Sports zit aan kijkplafond
    Foto ANP

    De voetbalklassieker tussen Ajax en Feyenoord is al enige jaren de bestbekeken Eredivisiewedstrijd op betaalzender FOX Sports. Vorig seizoen werd een wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord door bijna 1,1 miljoen Nederlanders bekeken. Toen werd het kanaal FOX Sports 1 echter niet door KPN bij Interactieve TV aan alle abonnees in het basispakket aangeboden. Dit is sinds het begin van dit voetbalseizoen wel het geval. Door het aanbieden van FOX Sports 1 in het basispakket bij onder meer KPN, Canal Digitaal en T-Mobile is het huishoudenbereik van dit kanaal dat met het goedkoopste tv-abonnement bekeken kan worden tot drie miljoen gestegen. Door een nog tot het einde van dit voetbalseizoen doorlopende distributieovereenkomst kan Ziggo (3,9 miljoen huishoudens) FOX Sports 1 niet bij het goedkoopste tv-abonnement leveren.

     

    Voetbal meer bekeken

    Het groter aantal huishoudens dat met het goedkoopste tv-abonnement naar FOX Sports 1 kan kijken, heeft wel voor een nieuw kijkcijferrecord gezorgd. Naar de voetbalklassieker Ajax – Feyenoord keken gemiddeld 1,387 miljoen Nederlanders. De twee miljoen extra huishoudens die zonder extra kosten naar deze wedstrijd konden kijken, zorgden echter maar voor minder dan 300.000 extra kijkers. Enigszins tegenvallend. Met het huidige kijkcijferrecord lijkt FOX Sports ook aan het plafond van het aantal kijkers te zitten. Alleen als met VodafoneZiggo een nieuwe distributieovereenkomst wordt bereikt en Ziggo FOX Sports 1 in het (digitale) basispakket aan klanten gaat leveren, kan het aantal kijkers significant stijgen.

    FOX SportsFOX Sports 1voetbalkijkcijferskijkcijferrecordEredivisie

    Reacties

  1. TV-TIP John Wick: Chapter 2

    John Wick: Chapter 2
    RTL 7 om 20:25 uur
    Eigenlijk wil huurmoordenaar John Wick (Keanu Reeves) met pensioen, maar dat zit er voorlopig niet in. Hij heeft nog een schuld in te lossen bij voormalig opdrachtgever Santino D'Antonio. Daarvoor moet hij naar Italië. Als blijkt dat iemand een prijs op Wicks hoofd heeft gezet, krijgt hij zijn levensgevaarlijke collega's achter zich aan.

    TV-TIP Steenrijk, Straatarm

    Steenrijk, Straatarm
    SBS 6 om 20:30 uur
    Lorraine heeft haar zaakjes prima op orde. Samen met haar dochter Merle woont ze in Istanbul, waar ze een cosmetische kliniek uit de grond heeft gestampt. Nieuw haar, een paar pronte borsten of een gezicht zonder plooien? Lorraine werkt de klok rond om de wereld er nét even wat aantrekkelijker uit te laten zien. En dat heeft haar bepaald geen windeieren gelegd. Hoe anders is dat in Leeuwarden, waar Christa en haar dochter Mandy elke dubbel moeten omdraaien.

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)