Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Fox wil wereldrecord verbreken met The Simpsons

    De animatieserie The Simpsons is nog lang niet ten einde en gaat bij het Amerikaanse Fox haar vijfhonderdste aflevering tegemoet. De omroep wil dat vieren met een marathonuitzending waarbij fans tweehonderd uur moeten kijken.
    Jan-Hein Visser
    12 februari 2012
    comments 0
    Fox wil wereldrecord verbreken met The Simpsons
    Foto: ANP
    De animatieserie The Simpsons is nog lang niet ten einde en gaat bij het Amerikaanse Fox haar vijfhonderdste aflevering tegemoet. De omroep wil dat vieren met een marathonuitzending waarbij fans tweehonderd uur moeten kijken.

    Ter gelegenheid van de op 19 februari in de VS uitgezonden vijfhonderdste aflevering organiseert Fox in Los Angeles een wedstrijd met als doel bijna tweehonderd uur naar een The Simpsons-marathon te kijken die dan alle vijfhonderd afleveringen moet omvatten. Wie dat het langst volhoudt, wint $10,500 (ongeveer €7900). Men hoopt daarmee ook het wereldrecord TV-kijken te verbreken dat momenteel nog op naam van Nederland staat.

    Wikileaks-oprichter Julian Assange gaat een prominente rol spelen in de vijfhonderdste aflevering van de populaire Amerikaanse animatieserie The Simpsons. Assange speelt in de jubileumaflevering de buurman van het gezin. De makers van The Simpsons willen een andere kant van Assange laten zien. Het is nog wel wachten tot deze aflevering ook in Nederland en Vlaanderen te zien zal zijn.

    In Nederland en Vlaanderen zijn The Simpsons te bekijken bij diverse aanbieders van digitale televisie waaronder UPC, Ziggo. Kijkers in België (zoals bij Telenet) en satellietkijkers ontvangen een versie van FoxLife waarop The Simpsons niet te zien zijn, maar zij hebben dan weer de mogelijkheid The Simpsons te bekijken via Channel 4 op de Astra2.

    FoxFoxlifeThe Simpsonsrecord TV kijkenZiggoUPCChannel 4

    Reacties