Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Geen overeenkomst HBO en UPC

    Er is geen overeenkomst tussen HBO Nederland en UPC over de doorgifte van de tv-kanalen en interactieve diensten van HBO. Doorgifte in het derde kwartaal is dus onzeker.
    25 juni 2012
    comments 0
    Geen overeenkomst HBO en UPC

    Er is geen overeenkomst tussen HBO Nederland en UPC over de doorgifte van de tv-kanalen en interactieve diensten van HBO. In de Nederlandse media werd over doorgifte in het derde kwartaal gesproken.

    HBO Nederland en UPC ontkennen via woordvoerders dat er op dit moment al sprake is van een distributieovereenkomst. Hierdoor is het nog te voorbarig om van een definitieve komst van de betaalzender HBO in het derde kwartaal te spreken. Het HBO-aanbod in Nederland bestaat uit drie lineaire tv-kanalen die allen in SD- en HD-kwaliteit worden aangeboden. Daarnaast maakt het Video on Demand-platform HBO on Demand en het interactieve platform HBO GO van het betaalaanbod van HBO uit.

    Gesprekken verlopen goed

    UPC-woordvoerder Ronald Sutmuller erkent dat UPC al enige maanden met HBO om de tafel zit om tot een distributieovereenkomst te komen. Dat deze gesprekken goed verlopen blijkt uit het feit dat beide partijen nog steeds om de tafel zitten. Maar tot een distributieovereenkomst zijn beide partijen nog niet gekomen. Daarom kan UPC nog niet zeggen of men HBO daadwerkelijk gaat doorgeven, laat staan op welke termijn dit gaat gebeuren.

    Met meer aanbieders aan tafel

    HBO Nederland laat Totaal TV via woordvoerder Jeroen Roovers weten dat er op dit moment geen overeenkomst met UPC is. Ook HBO bevestigt dat de betaalzender met verschillende tv-aanbieders aan tafel zit om tot distributieovereenkomsten te komen. Daaronder bevindt zich volgens Roovers ook UPC. HBO is in Nederland op dit moment bij Ziggo, KPN en XS4all te bekijken. Begin juli kan de Telfort-abonnee ook van HBO Nederland genieten. Bij alle tv-aanbieders kost het aanvullende premiumabonnement op HBO rond de 15 euro per maand.

    HBOHBO NederlandHBO on DemandHBO GOUPCZiggoKPNXS4AllTelfortInteractieve TVCanalDigitaalCaiwayGlashart Mediapremiumbetaaltelevisiefilmkanaalbetaalzenderfilmfilms

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)