Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Geer en Goor weer kijkcijferhit

    RTL 4 heeft met een nieuwe reeks afleveringen van Geer en Goor een nieuwe kijkcijferhit. In het programma van Gerard Joling en Gordon staan eenzame ouderen centraal.
    Jarco Kriek
    22 april 2016
    comments 10
    Geer en Goor weer kijkcijferhit
    Foto: ANP

    RTL 4 heeft met een nieuwe reeks afleveringen van Geer en Goor een nieuwe kijkcijferhit. In het programma van Gerard Joling enGordon staan eenzame ouderen centraal. Talpa is de producent van het tv-programma.


    De eerste aflevering van de nieuwe reeks Geer en Goor werd donderdagavond door 1,8 miljoen Nederlanders bekeken. Het was hiermee na het NOS acht uur journaal het best bekeken programma op Nederlandse tv-zenders. RTL 4, Gerard Joling en Gordon maken dit programma samen met het ouderenfonds. Het doel is deze reeks afleveringen eenzame ouderen aan een hobby te helpen. Kijkers kunnen via een SMS-bericht – waarmee men €2,50 doneert – onder meer tijdens de uitzending het Ouderenfonds helpen om meer eenzame ouderen uit een isolement te halen. Na de aflevering van Geer en Goor raakte RTL 4 bij het aansluitende nieuwe programma SOS Survival Of The Sexes bijna een miljoen kijkers kwijt.

    RTL 4RTL4Geer en GoorGErard JolingGordonTalpaJohn de MolOuderenfondskijkcijferskijkcijferhitStichting KijkonderzoekSKPSurvival of the SexesNOSAcht uur JournaalNPOpublieke omroep

    Reacties

  1. TV-TIP The Connection

    The Connection
    NPO 1 om 20:28 uur
    Radiopresentatoren Joost Swinkels, Evelien de Bruijn en Gijs Staverman nemen het tegen elkaar op in de Connection Koepel.

    TV-TIP Nederlands Domste

    Nederlands Domste
    RTL 4 om 21:00 uur
    Schrijver Lale Gül, presentator Mark Baanders, realityster Sjorleone, presentatrice Diva Brons, oud-politicus Henk Krol, zanger Brace, olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn, comedian Horace Cohen, influencer Vonneke Bonneke en realityster Denise van der Laan strijden om zo snel mogelijk naar huis gestuurd te worden, zodat ze niet gekroond worden tot winnaar van het programma. Ze krijgen fysieke opdrachten, logica-uitdagingen en kennisvragen die eigenlijk iedereen zou moeten weten. Aan het einde van elke aflevering gaat degene die de meeste vragen goed heeft beantwoord naar huis. Na zeven afleveringen blijven er drie finalisten over, die in de slotaflevering strijden om de titel die je niet wilt winnen: ‘Nederlands Domste’.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)