Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Getest: Evo Xfinity met satelliet, Android en XBMC

    De Evo Xfinity combineert een mediaspeler met een Android-stick en een satellietontvanger. Tot voor kort hadden we daar drie losse apparaten voor nodig. Totaal TV test hoe dat bevalt.
    Jorrit van Broekhoven
    16 oktober 2014
    comments 0
    Getest: Evo Xfinity met satelliet, Android en XBMC
    De grote wens van veel consumenten is om alle multimedia te kunnen bekijken via één apparaat met één afstandsbediening. De Evo Xfinity belooft aan die wens te voldoen, want het apparaat combineert een mediaspeler met een Android-stick en een satellietontvanger. 

    Tot voor kort hadden we daar drie losse apparaten voor nodig met elk een eigen afstandsbediening, plus nog eentje voor de tv. De combinatie satelliet, XBMC en Android maakt deze ontvanger extra interessant, omdat hiermee naast een uitstekende mediaspeler ook apps als Netflix, Videoland Unlimited, NLziet en KIJK van SBS kunnen worden toegevoegd. Dat maakt de multimedia-ervaring in de huiskamer compleet. Lees de test in Totaal TV nummer 21 of op onze site.

    Reacties