Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Getest in Totaal TV: Axas E4HD, een betaalbare en veelzijdige Linux-ontvanger

    Wie een hybride ontvanger met online mogelijkheden zoekt, komt al snel uit bij een Linux Enigma2 ontvanger. Totaal TV testte de Axas E4HD.
    Jorrit van Broekhoven
    23 oktober 2018
    comments 0
    Getest in Totaal TV: Axas E4HD, een betaalbare en veelzijdige Linux-ontvanger

    De merknaam Axas zegt de Nederlandse consument wellicht weinig. In Duitsland is dit merk beter bekend en breder verkrijgbaar. Het nieuwe vlaggenschip is de Axas E4HD 4K Ultra. De Axas E4HD beschikt standaard over een ingebouwde enkele DVB-S2 tuner. Tevens is er een tunerslot aanwezig, waarin de gebruiker zelf een extra externe tuner kan plaatsen. Een belangrijk pluspunt is dat de Axas E4HD direct uit de doos multiboot ondersteunt. Lees de test in Totaal TV nummer 22 of op onze website.

    Reacties

  1. TV-TIP Sanditon

    Sanditon
    NPO 2 om 17:09 uur
    Negen maanden na de dood van haar tortel Sidney, die in Antigua aan de gele koorts bezweek, keert Charlotte Heywood gedesillusioneerd terug naar Sanditon. In haar kielzog haar jongere zus Alison, die er net als Charlotte alles aan wil doen om de boerenmiddelmaat te ontstijgen. Maar Alison is lang niet de enige frisse wind die door het – inmiddels stuk minder pittoreske, maar des te populairdere en drukkere – kustplaatsje waait: een aantal nieuwe gezichten weet de boel flink op te schudden.

    TV-TIP UEFA Conference League: AZ - Zrinjski

    UEFA Conference League: AZ - Zrinjski
    Veronica om 18:00 uur
    De eerste groepswedstrijd van AZ in de Conference League begon in september nog voortvarend. De formatie van trainer Pascal Jansen leidde bij Zrinjski Mostar halverwege met een indrukwekkende 0-3, maar gaf de voorsprong vervolgens volledig weg. In Bosnië-Herzegovina werd het in het obscure Stadion pod Bijelim brijegom uiteindelijk 4-3. Net als de Alkmaarders snakt ook Ajax naar een overwinning. De geplaagde ploeg gaat vanavond in de Europa League op bezoek bij Olympische Marseille. In Amsterdam werd het in september 3-3.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)