Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Getest in Totaal TV: de ideale seniorenradio Albrecht DR-865

    Ziggo schakelt de analoge FM-kabelradio uit. De DAB+ radio in onze test is een alternatief, speciaal ontworpen voor de wat oudere luisteraar.
    Jorrit van Broekhoven
    18 mei 2021
    comments 3
    Getest in Totaal TV: de ideale seniorenradio Albrecht DR-865

    Omdat juist veel oudere mensen nog gebruikmaken van de analoge FM-kabelradio, is een DAB+ ontvanger speciaal voor senioren geen gek idee. DAB+ wordt gezien als de logische opvolger van FM. Een probleem bij de meeste DAB+ radio's is echter dat deze voor oudere mensen te ingewikkeld in gebruik zijn. De Albrecht DR-865 pakt het anders aan. De Duitse fabrikant verkoopt deze DAB+ radio specifiek als seniorenradio, en Totaal TV onderzocht of dat terecht is. Lees de test in de nieuwe Totaal TV nummer 11, of op onze website.

    Reacties

  1. TV-TIP Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts

    Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts
    RTL 5 om 20:30 uur
    Wie op zoek is naar seksueel vertier, maar windowshoppen nét een tikkeltje te ordinair vindt, kan terecht bij een van de high class escortbureaus die ons land rijk is. Ewout neemt een kijkje bij Pink Sheets, waar je voor een slordige 12.500 euro een week met heet gezelschap tussen de klamme lappen ligt. Maar het is niet enkel seks wat de klok slaat: om de veeleisende klantenkring tevreden te houden, krijgen de dames bijvoorbeeld ook etiquetteles.

    TV-TIP Help, Mijn Man Is Klusser!

    Help, Mijn Man Is Klusser!
    RTL 4 om 20:30 uur
    Robert, Patricia en hun spruit Myrthe wonen al tien jaar in een huis waar je zelfs je schoonmoeder nog geen nacht in zou parkeren: er missen stukken muur, een deel van het huis heeft geen dak en de badkamer is zwart uitgeslagen van de schimmel. Robert vindt het allemaal wel prima: in plaats van de boel leefbaar te maken, speelt hij liever met zijn collectie miniatuurautootjes. Op hulp van John en het klusteam zit hij al helemaal niet te wachten: “Ik ga nog liever failliet dan dat ik hulp aanvaard.”

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Bureau Rotterdam

      In Bureau Rotterdam gaat presentator Ewout Genemans op pad met de politie in de meest rauwe stad van Nederland.
      Reacties0 reactie(s)