Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Getest in Totaal TV: de Mi Smart Projector 2 Pro

    Een grote tv is mooi, maar een projector benadert de bioscoopervaring nog beter. We maakten een testrit met de Mi Smart Projector 2 Pro.
    Jorrit van Broekhoven
    4 mei 2022
    comments 1
    Getest in Totaal TV: de Mi Smart Projector 2 Pro

    Zelfs gebruikers die geen enkele ervaring hebben met projectors kunnen met de vriendelijk geprijsde Mi Smart Projector 2 Pro direct uit de voeten. Het compacte apparaat stelt bijna alles automatisch af, waarna er meteen kan worden gekeken en geluisterd. Android TV is een enorm pluspunt, omdat hierdoor alle streamingdiensten onder handbereik zijn en het aansluiten van randapparatuur vaak overbodig is. Lees de test in Totaal TV nummer 10 of op onze website.

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Jippie No More!

    Zappbios: Jippie No More!
    NPO 3 om 15:30 uur
    Als Gail, de oudste zus van Jaap Peter (Jippie), gaat trouwen, komt de hele familie bij elkaar in het grote landhuis van opa Willem. Samen willen ze er een groot feest van maken. Dat blijkt lastig wanneer Jippie voor het eerst verliefd wordt op Lily, die meer oog lijkt te hebben voor zijn zusje Joe.

    TV-TIP Wind River

    Wind River
    NPO 3 om 20:20 uur
    Jager Cory Lambert ontdekt in het besneeuwde indianenreservaat Wind River het levenloze lichaam van een jonge vrouw. Het achttienjarige slachtoffer Natalie Hansen blijkt te zijn verkracht en vermoord. De onervaren FBI-agente Jane Banner komt de zaak onderzoeken, maar beseft al snel dat ze weinig van het gebied en zijn bewoners begrijpt. Cory besluit haar te helpen en samen met politieofficier Ben Shayo proberen ze de daders van deze gruwelijke misdaad op te sporen.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)