Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Glashart Media voegt 50 XLnt muziekkanalen aan zenderaanbod toe

    Vanaf vandaag zijn alle radiokanalen van betaalradio-aanbieder XLnt aan het zenderaanbod van glasvezel televisie- en radioaanbieder Glashart Media toegevoegd. Dat heeft het laatst genoemde bedrijf bekend gemaakt.
    Jarco Kriek
    22 augustus 2011
    comments 0
    Glashart Media voegt  50 XLnt muziekkanalen aan zenderaanbod toe

    Vanaf vandaag zijn alle radiokanalen van betaalradio-aanbieder XLnt aan het zenderaanbod van glasvezel televisie- en radioaanbieder Glashart Media toegevoegd. Dat heeft het laatst genoemde bedrijf bekend gemaakt.

    De radiokanalen van XLnt – dat als excellent radio moet worden uitgesproken – zijn bij Glashart Media alleen via IPTV-platform beschikbaar. Hiervoor is de interactieve Animo decoder noodzakelijk. XLnt is de grootste non-stop muziek aanbieder van Nederland. Op de 50 radiokanalen die Glashart Media vanaf vandaag is gaan doorgeven is dan alleen muziek – zonder onderbrekingen van aankondigingen van DJ’s, reclames en nieuwsberichten – te horen. Alle XLnt-radiokanalen hebben een eigen genre waarop een muziekaanbod dat op een groot publiek gericht is te horen is.

    "Glashart Media heeft met XLnt Radio voor iedereen met een bepaalde muziekvoorkeur als het ware een 'eigen radiostation'. Omdat XLnt Radio in het basis pakket is opgenomen, komt XLnt Radio bij alle abonnees vast in het radiomenu te staan” aldus een woordvoerder van Glashart Media tegen Totaal TV.

    Glashart Media biedt aan serviceproviders die op het glasvezelnetwerk van Reggefiber actief zijn radio- en televisiediensten aan. De abonnee kan dus niet direct bij Glashart Media een abonnement afnemen. Dat kan wel via tussenkomst van de volgende serviceproviders: XMS, Lijbrandt, Edutel, OnsBrabantNet, OnsNetNuenen, OnsNetEindhoven, KickXL, Solcon, Concepts-ICT, Lijbrandt Telecom, Tweak, Alice en InterNLnet. De serviceprovider kan in deze gezien worden als tussenpersoon zoals dit in Nederland al jaren in de verzekeringsbranche het geval is. Bij alle genoemde serviceproviders zijn vanaf vandaag de 50 XLnt radiokanalen beschikbaar. 

    Glashart MediaXLntradiokanalenbetaalradioXMSLijbrandtEdutelOnsBrabantNetOnsNetNuenenOnsNetEindhovenKickXLSolconConcepts-ICTLijbrandt TelecomTweakAlice en InterNLnet.

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)