Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Glasvezel meer gebruikt voor KPN Interactieve TV

    Steeds meer KPN-klanten gebruiken het glasvezelnetwerk van het KPN-dochterbedrijf Reggefiber om vaste diensten als KPN Interactieve TV in het huishouden te consumeren.
    Jarco Kriek
    5 februari 2016
    comments 9
    Glasvezel meer gebruikt voor KPN Interactieve TV
    Foto: ANP

    Steeds meer KPN-klanten gebruiken het glasvezelnetwerk van het KPN-dochterbedrijf Reggefiber om vaste diensten als KPN Interactieve TV in het huishouden te consumeren. Dat blijkt uit de kwartaalcijfers van het telecombedrijf.


    Het aantal actieve aansluitingen die voor het leveren van vaste diensten van KPN op glasvezelnetwerken van Reggefiber wordt gebruikt, steeg in een jaar tijd met 250.000 naar 722.000. In het laatste kwartaal van 2015 bedroeg de stijging 40.000 en dus minder dan het kwartaalgemiddelde over 2015. KPN heeft in het tweede deel van 2015 de focus meer gelegd op het technisch opwaarderen van het koperdraadnetwerk. Hierdoor kan men via de VDSL-techniek hogere internetsnelheden leveren. Deze voldoen in veel gevallen aan de wens van KPN-klanten. Ondanks de extra investering in het koperdraadnetwerk blijft KPN in Nederland ook nieuwe glasvezelnetwerken aanleggen.

    Marktaandeel KPN hoger

    KPN heeft in Nederland ruim 2,2 miljoen tv-klanten. Hierdoor is het marktaandeel op de tv-markt naar 29 procent gestegen. Bijna 1,9 miljoen KPN-klanten gebruiken Interactieve TV voor het bekijken van tv- en videocontent. Rond de 35 procent van de Interactieve TV-gebruikers benut hiervoor het glasvezelnetwerk van Reggefiber.

    KPNReggefiberglasvezelkoperkoperdraadnetwerkDSLVDSLInteractieve TVITVtvtelevisieinternetbellentelefoontelefonietriple playquad playalles-in-1alles in 1

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)