Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    GPR Sportradio doorbreekt voetbalhegemonie NPO

    GPR Sportradio zendt de komende weken vier interlands van het Nederlands elftal integraal uit op de radio.
    Jarco Kriek
    23 september 2026
    comments 1
    GPR Sportradio doorbreekt voetbalhegemonie NPO
    foto Getty Images

    Het station is tot nu toe vooral bekend van zijn Formule 1-verslaggeving en breidt met de interlands zijn sportaanbod verder uit. De reeks begint donderdag 24 september met de klassieker Nederland-Duitsland.

     

    Dit zijn de wedstrijden

    • Nederland-Duitsland: donderdag 24 september, 20.45 uur
    • Servië-Nederland: zondag 27 september, 18.00 uur
    • Griekenland-Nederland: donderdag 1 oktober, 20.45 uur
    • Nederland-Servië: zondag 4 oktober, 20.45 uur

    Commentatoren en presentatie

    Bij Nederland-Duitsland doen Bas Ticheler en Diederik van Zessen het commentaar. De voorbeschouwing begint om 19.00 uur. Bij de andere drie duels verzorgen Ronald van der Geer, Jacob van Katwijk, Diederik van Zessen en Mark Versteden het commentaar. Rob Spijker, Robbert Meeder en Tom van 't Hek presenteren om de beurt.

     

    Zo luister je mee naar GPR Sportradio

    GPR Sportradio is te ontvangen via DAB+ en in de Randstad op 97,6 FM. Je kunt het station ook online en via de eigen app beluisteren.

    GPR SPORTRADIOOranjeNederlands elftalinterlandsvoetbal op de radioDAB+sportradioNederland-Duitsland

    Reacties

  1. TV-TIP Een jaar in vogelvlucht

    Een jaar in vogelvlucht
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na de zomermaanden verandert Nederland van gezicht. De vakantie is voorbij, we moeten weer aan de slag, naar school, aan het werk. En dat doen we door weer en door wind. De herfst is in aantocht, met alle regenbuien en stormen die daarbij horen. In Amsterdam duikt Huub onder de grond om te onderzoeken waar al dat overtollige water blijft. Aan de kust wacht jutter Jan rustig op de aanzwellende wind, voor mensen als hij is dit nou juist de periode waarin het hart sneller gaat kloppen. Op de Veluwe staat de herfst traditioneel in het teken van het wildseizoen, terwijl op de boerderij van boer Jelmer nu de oogsttijd aanbreekt. Tijd voor Huub om daar weer eens een kijkje te nemen.

    TV-TIP Vigil

    Vigil
    NPO 3 om 20:35 uur
    Kirsten reist naar Spitsbergen om de moord op een lid van een geheim Brits commandoteam te onderzoeken. De Chinese wetenschapper die door dit team geëvacueerd zou worden, blijkt in een vuurgevecht met commando's uit de Russische enclave spoorloos te zijn verdwenen. Terwijl Amy in Schotland onderzoek doet, raakt Kirsten in Spitsbergen verstrikt in een web van politieke intriges.

    Interview

    • *

      Floortje Dessing

      Floortje over de oceaan

      In Floortje over de oceaan gaat Floortje Dessing op zoek naar mensen die zich volop inzetten voor het behoud van het zeeleven.
      Reacties0 reactie(s)