Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Grammy Awards live bij E! Entertainment

    Daags nadat de Nederlandse filmmaker Nina Gantz een Britse Bafta filmaward won met haar korte animatie Edmond volgen in Los Angeles de Grammy Awards. E! Entertainment is er live bij.
    Jan-Hein Visser
    15 februari 2016
    comments 0
    Grammy Awards live bij E! Entertainment
    Daags nadat de Nederlandse filmmaker Nina Gantz een Britse Bafta filmaward won met haar korte animatie Edmond volgen in Los Angeles de Grammy Awards. E! Entertainment is er live bij.

    The Revenant met hoofdrolspeler Leonardo DiCaprio was zondag de grote winnaar op de Britse Bafta-awards die werden uitgedeeld in de Royal Albert Hall. De Nederlandse filmmaker Nina Gantz won een award voor haar film Edmond, een poppenanimatie over een mannetje dat terugblikt op zijn leven. Maandagnacht is de volgende awardronde: de Grammy's worden dan uitgedeeld. E! Entertainment brengt deze show vanaf middernacht live.

    Optredens Ellie Goulding, Adele, Justin Bieber

    Meer dan tachtig Emmy's worden in het Staples Centre in Los Angeles uitgedeeld. L.L. Cool J. presenteert de grootse Amerikaanse muziekshow. Optredens worden verzorgd door onder anderen Adele en Justin Bieber. E! Entertainment brengt de hele show in beeld. E! is onder andere te zien via satelliet bij TV Vlaanderen en CanalDigitaal, via de digitale kabelnetten, maar niet meer in alle Ziggo-gebieden die voormalig UPC waren (zoals Rotterdam, Eindhoven en Amsterdam), en bij diverse aanbieders op ADSL en Glasvezel waaronder KPN.
    KPNZiggoCanalDigitaalE! EntertainmentGrammy Awards

    Reacties

  1. TV-TIP Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    Louis Theroux: Shooting Joe Exotic
    NPO 3 om 22:00 uur
    Louis Theroux reist opnieuw naar Oklahoma om te zien wat er sindsdien is gebeurd. Joe Exotic, ook bekend als Joseph Allen Maldonado-Passage, verblijft vandaag in een federale gevangenis voor een moordplot en aanklachten voor dierenmishandeling.

    TV-TIP De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander

    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    NPO 2 om 23:20 uur
    Wie was Sigmund Freud en hoe werd zijn denken gevormd door zijn positie als Jood in Europa aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog? De documentaire onderzoekt hoe Freuds ervaringen met uitsluiting in Wenen en Praag, en later de dreiging van het nazisme, doorwerkten in zijn ideeën over het menselijk bewustzijn, macht en kwetsbaarheid.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide