Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Grenzeloze abonnementen bij KPN

    KPN gaat als eerste aanbieder grenzeloze abonnementsvormen aanbieden. Het gaat hierbij echter niet om tv- maar om mobiele telefoonabonnementen
    Jarco Kriek
    5 september 2016
    comments 6
    Grenzeloze abonnementen bij KPN

    KPN gaat als eerste aanbieder grenzeloze abonnementsvormen aanbieden. Het gaat hierbij echter niet om tv- maar om mobiele telefoonabonnementen. KPN is de eerste Nederlandse aanbieder die het zogenaamde dataroaming binnen de Europese Unie afschaft.


    KPN introduceert vanaf 26 september nieuwe abonnementen waarmee klanten binnen heel Europa mobiel kunnen bellen, internetten en SMS-en met dezelfde bel- en databundel. Het telecombedrijf zegt met de nieuwe abonnementen in te spelen op een toenemende behoefte van klanten om overal online te kunnen zijn, dus ook in het buitenland. Tevens hoeven klanten zich geen zorgen meer te maken over extra kosten als de databundel verbruikt is. De internetsnelheid wordt dan automatisch verlaagd en er worden geen kosten voor extra gebruikte data in rekening gebracht.

    Verdubbeling KPN Compleet blijft

    De grenzeloze diensten van KPN gelden niet voor tv-abonnementen. Toch kunnen deze klanten wel voordeel hebben. Neemt men zowel vaste - als mobiele diensten bij KPN via een KPN Compleet-abonnement af, kan men ervoor kiezen om als cadeautje het verdubbelen van bel- en databundels te nemen. De verdubbelde data geldt ook voor gebruik in heel de Europese Unie buiten Nederland.

    KPNKPN CompleetHBOAlles-in-1alles in 1tvtelefooninternettelefoonbellenvastmobielHBOPluspakketKidspakketvideo on demandHBO on DemandHBO GO

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)