Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    HBO: aflevering The Newsroom voor iedereen beschikbaar

    De eerste aflevering van het nieuwe tweede seizoen van de populaire HBO-serie The Newsroom kan via HBO GO of HBO on Demand dertig dagen lang zonder abonnement worden bekeken.
    Jarco Kriek
    12 juli 2013
    comments 0
    HBO: aflevering The Newsroom voor iedereen beschikbaar

    De eerste aflevering van het nieuwe tweede seizoen van de populaire HBO-serie The Newsroom kan via HBO GO of HBO on Demand dertig dagen zonder abonnement worden bekeken.

    HBO GO is via pc, mac, tablet en smartphone beschikbaar. HBO on Demand is bij sommige tv-aanbieders die betaalzender HBO als premium-abonnement aan klanten aanbiedt onderdeel van het HBO-aanbod. De eerste aflevering van het tweede seizoen van The Newsroom wordt – binnen 24 uur na eerste Amerikaanse tv-vertoning – op maandag 15 juli op het lineaire hoofdkanaal HBO 1 van HBO Nederland uitgezonden. Daarna is alleen deze aflevering dertig dagen lang gratis via HBO GO en HBO on Demand te bekijken.

    HBO scoort met The Newsroom

    In de door Aaron Sorkin geproduceerde dramareeks volgt de kijker de dagelijkse beslommeringen van een nieuwsredactie die een duidelijke missie heeft: het brengen van kwaliteitsnieuws. Onder meer Jeff Daniels, Emily Mortimer en Olivia Munn keren terug als de hectische nieuwsredactie van News Night. Het eerste seizoen van The Newsroom deed in de zomer van 2012 veel stof opwaaien. Sorkin – bekend van The West Wing en The Social Network - wist op scherpzinnige wijze een draai te geven aan enkele van ‘s werelds beruchtste krantenkoppen en gebruikte onder meer de dood van Osama Bin Laden en de olieramp in de Golf van Mexico als inspiratie voor de serie. Rode draad van het tweede seizoen vormen de vijf dagen in aanloop naar de presidentsverkiezingen van 2012.

    HBOThe NewsroomHBO GOHBO on DemandZiggoKPNUPCCanalDigitaalHBO Nederland

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)