Herhaling The Winner Is op SBS nauwelijks bekeken
De kijkcijfers van de herhaling van The Winner Is, gisteravond werd de eerste aflevering van donderdag op prime time nóg eens uitgezonden, zijn bijzonder laag.
29 januari 2012
comments 0

De herhaling van The Winner Is om 20.00 uur op SBS 6 kwam niet verder dan 283.000 kijkers. SBS herhaalde de uitzending vanwege de goede kijkcijfers op donderdagavond, maar dat heeft in ieder geval de zaterdagavond de das om gedaan. Ook het programma Ideale Zaterdagavond wist dat niet meer te redden en bleef steken ruim onder 400.000 kijkers.
Het journaal was gisteren het bestbekeken, maar er was dan ook geen soapserie op de zaterdagavond bij RTL 4. De hoogste kijkdichtheid ging verder naar diverse RTL 4-programma's waaronder All You Need is Love en bij de publieke omroep verder naar Kassa! en het WK schaatsen (Nederland 3 diverse malen boven in de top 25). Het best scorende programma van SBS was Hart van Nederland. Dit programma dat op termijn moet gaan 'verjongen', trok 768.000 kijkers. Opvallend is dat de dramaserie Lijn 32 op Nederland 2 na 2 afleveringen helemaal is weggezakt en nog maar net boven het half miljoen kijkers scoort.
The Winner IsSBS6Paul de LeeuwWK SchaatsenJournaalKijkcijfers










