Homo-erotische zender Man-X gelanceerd

Abonnees betalen 7,95 euro per maand voor Man-X. Andere pornozenders zijn bij CanalDigitaal geïntegreerd in de andere pakketten. De zender wordt ook in een aantal andere Europese landen aangeboden: naast België wordt onder meer aan Frankrijk en Duitsland gedacht. De website van Man-X is door CanalDigitaal geregistreerd, maar de zender is ontwikkeld onder de vlag van het bedrijf TV4U, net als filmzender Action Now.
In het persbericht van de lancering van Man-X vergezelde wordt gesproken van 'eerste Pan-Europese Gay-zender'. Toch wordt de Europese gay-community al een poosje door andere zenders bediend. Zo is er al een aantal jaren Gay.TV, een Italiaans kanaal dat met hulp van Nederlandse investeerders is opgezet. Deze Italiaans en Engelstalige zender is nog altijd (maar in afgeslankte vorm) ongecodeerd via de Hot Bird te zien met films, lifestyle, clips en in de nacht licht-erotische reclamespots voor allerlei telefoonaanbieders. Gelieerd hieraan zijn de in heel Europa te abonneren porno-kanalen SexTV, Sex Plus TV en Sex Gay tv, die worden geproduceerd door Sunset Trading & Licensing B.V. in Amstelveen.
Los daarvan zijn er nog andere Pan-Europese aanbieders gay-kanalen. Zo zijn er Multi Channel Television en SexView tv, beide voor abonnees te zien via de Hot Bird.









