Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Hyves nu ook via je televisie

    Het was al eerder aangekondigd maar vanaf vandaag is het dan eindelijk zover. Tele2 abonnees kunnen hyven via het televisietoestel nu Hyves TV officieel gestart is.
    Jarco Kriek
    25 november 2008
    comments 0
    Hyves  nu ook via je televisie

    Televisieabonnees van Tele2 kunnen vanaf vandaag via de IPTV decoder van het bedrijf “hyven” via de televisie. Men kan het eigen profiel raadplegen en foto’s, films en krabbels van vrienden via het televisiescherm bekijken. Hiervoor dient met de afstandsbediening van de IPTV decoder te gebruiken.

    Al enige tijd is er sprake van de Hyves via digitale televisieaanbieders zou worden gaan aangeboden. Alleen televisieaanbieders die gebruik kunnen maken van het ontvangen van een retoursignaal kunnen initiatieven zoals Hyves TV aanbieden aan de klanten. In Nederland zijn op dit moment alleen Tele2, KPN en UPC hiertoe in staat. Ziggo test op dit moment in het oude Casema gebied deze techniek ook, die tevens gebruikt wordt voor Video on Demand diensten. Of dit betekent dat Hyves TV op termijn ook via deze aanbieders beschikbaar komt is overigens nog de vraag. Raymond Spanjar, medeoprichter van Hyves is in ieder geval blij met de lancering van Hyves TV bij Tele2: "We willen Hyves in verschillende contexten aanbieden zodat Hyvers hun vrienden altijd bij de hand hebben en makkelijk content kunnen delen. TV is voor velen nog steeds de  grootste  tijdsbesteding, dus we zijn erg blij met deze eerste stap van integratie van TV en Hyves.”

    Ook bij Tele2, dat al langere tijd intern aan het testen was met Hyves TV, is men blij met de lancering van Hyves TV. “Tele2  wil  op  het  gebied  van interactieve TV graag voorop lopen en met Hyves  is  Tele2  de  eerste  landelijke  TV-operator  die  de  populairste netwerksite  van  Nederland,  Hyves, naar TV brengt,” aldus Hans Broekhuis, Director  TV  Marketing  en  Content  van  Tele2. ”Tele2  heeft  al andere succesvolle  internetconcepten  als  vk.tv  van  Volkskrant,  abnamro.tv en Grolschmusic.nl  naar  de  tv  gebracht  en  verwacht dat de integratie van internet en televisie een grotere vlucht zal nemen.”

    Dat Hyves TV vooruitstrevend is voor de Nederlandse multimediamarkt blijkt wel dat het direct is genomineerd voor de Van Speijk innovatieprijs 2008. Deze prijs wordt jaarlijks toegekend aan grensverleggende innovaties waarmee communicatiebedrijven de dienstverlening verbeteren of spelregels veranderen.

    Tele2IPTVHyvesHyves TV

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)