Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Idols-jurylid Gordon haalt uit naar Martijn Krabbé

    Jurylid Gordon is boos, omdat presentator Martijn Krabbé twee minuten voor het sluiten van de publieksstemming van Idols aan de kandidaten vroeg wie zij dachten dat er naar huis zou worden gestuurd.
    18 februari 2008
    comments 0
    Idols-jurylid Gordon haalt uit naar Martijn Krabbé
    Jurylid Gordon is boos, omdat presentator Martijn Krabbé twee minuten voor het sluiten van de publieksstemming van Idols aan de kandidaten vroeg wie zij dachten dat er naar huis zou worden gestuurd.

    'Zo beïnvloed je ongemerkt op het laatste moment nog de stemming en dat stoort me', zei Gordon tegen RTL Boulevard. Nigel antwoordde in de uitzending dat hij zelf dacht weggestemd te worden. Daarop reageerde Gordon verontwaardigd dat de presentator deze vraag niet aan de kandidaten had moeten stellen. 'Nederland staat bekend om de sympathiestemmen. Als Nigel in de show blijft, mag jij deze op je conto schrijven', zei hij tegen Krabbé.

    De andere juryleden waren het eens met Gordon. De zanger/presentator zegt er al met Martijn Krabbé over te hebben gesproken. 'Hij heeft het niet bewust gedaan. We hebben het hier al over gehad. Het is meer een fout van de redactie geweest.' Overigens werd Nigel gewoon weggestemd door het Nederlandse publiek.
    IdolsGordonMartijn KrabbéNigel

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)