Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Jan Zweegman en Jacqueline Bierhorst in directieteam CAIW Holding

    Jacqueline Bierhorst – tot voor kort nog algemeen directeur bij SLAM!FM – treedt per 1 november bij CAIW Holding als commercieel directeur in dienst. Dat heeft CAIW vandaag bekend gemaakt.
    Jarco Kriek
    27 oktober 2011
    comments 0
    Jan Zweegman en Jacqueline Bierhorst in directieteam CAIW Holding

    Jacqueline Bierhorst – tot voor kort nog algemeen directeur bij SLAM!FM – treedt per 1 november bij CAIW Holding als commercieel directeur in dienst. Dat heeft CAIW vandaag bekend gemaakt.

    Bierhorst wordt verantwoordelijk voor de marketing en sales activiteiten bij Caiway. CAIW Holding levert onder de merknaam Caiway producten en diensten op het gebied van communicatie, amusement en informatie. CAIW wil met de komst van Bierhorst met een meer op de consumentgerichte strategie haar marktaandeel verstevigen. Jacqueline Bierhorst hierover: "CAIW loopt al jaren technisch voorop en was één van de eerste in Europa met de introductie van digitale televisie, internet en telefonie via de kabel. CAIW stelt zich tot doel het totale kabelpakket simpel en toegankelijk aan de consument aan te bieden. Ik ga met veel enthousiasme deze nieuwe uitdaging aan.”

    Aart Verbree – algemeen directeur van CAIW Holding – is blij met de benoeming van Bierhorst tot commercieel directeur. Hij heeft er alle vertrouwen in dat in Jacqueline Bierhorst de juiste persoon is gevonden om Caiway verder succesvol te ontwikkelen. "Jacqueline is een gedreven persoonlijkheid met veel ervaring op gebied van communicatie en is gewend de consument centraal te stellen. Dit is precies wat we nu nodig hebben bij Caiway” aldus Verbree.

    Aart Verbree draagt daarnaast een groot deel van de operationele taken van CAIW over een Jan Zweegman. Deze is per direct aangesteld tot operationeel directeur (COO). Zweegman was eerder directielid bij onder meer KPN Mobiel en UPC. Onder verantwoordelijkheid van algemeen directeur Aart Verbree (CEO) zal operationeel directeur Jan Zweegman (COO) dagelijks leiding geven aan het directieteam van CAIW dat verder bestaat uit commercieel directeur Jacqueline Bierhorst (CCO), financieel directeur Eric Sas (CFO) en technisch directeur Ruud Wielaard (CTO).

    Verbree hierover: "Caiway is in transitie van een traditioneel kabelbedrijf naar een slagvaardige operator en serviceprovider op zowel HFC als glasvezelnetwerken. Vooral het opzetten van een gedegen whole sale organisatie vraagt veel tijd en aandacht naast de gewone bedrijfsvoering. Ik ben blij dat Jan zijn kennis en ervaring op dit terrein ten dienste van CAIW wil stellen. Ook de relatie met onze klanten is bij hem in goede handen. Dat geeft mij de gelegenheid om me te concentreren op de verdere ontwikkeling van het bedrijf.”

    Jan Zweegman over zijn aanstelling als COO van CAIW: "Ik vind het een unieke kans om aan het altijd vooruitstrevende CAIW richting en stabiliteit te geven bij de verdere groei als moderne netwerkoperator en serviceprovider in het Nederlandse telecomlandschap. Ik ben aangenaam verrast door de inzet en gedrevenheid van de medewerkers bij de verwezenlijking van de doelen die CAIW zich stelt.”

    CaiwayCAIWKPN

    Reacties

  1. TV-TIP Carrie op vrijdag

    Carrie op vrijdag
    NPO 1 om 19:05 uur
    Talkshow (2026) waarin Carrie ten Napel met uiteenlopende gasten praat over onderwerpen die ons allemaal raken, inspireren en verbinden

    TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)