Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    John de Mol praat met ITV over verkoop Talpa

    Mediaondernemer John de Mol is met het Britse ITV in gesprek over de verkoop van zijn productiebedrijf Talpa Media. Dit heeft ITV in een verklaring aan Britse media laten weten.
    Jarco Kriek
    28 februari 2015
    comments 3
    John de Mol praat met ITV over verkoop Talpa
    Foto: ANP

    Mediaondernemer John de Mol is met het Britse ITV in gesprek over de verkoop van zijn productiebedrijf Talpa Media. Dit heeft ITV in een verklaring aan Britse media laten weten.


    Al langere tijd zijn er aanwijzingen dat John de Mol Talpa Media zou willen verkopen. Het bedrijf verkoopt wereldwijd tv-formats als The Voice en Utopia. In Nederland heeft Talpa ook een belang van 33 procent in SBS Broadcasting. Hieronder vallen onder meer de tv-zenders SBS6, Net5 en Veronica. Volgens het Britse Broadcast Now – dat als betrouwbaar bekend staat – valt de verkoop van SBS Broadcasting buiten de mogelijke overname. ITV wil groeien en is hiervoor op overnamepad. Het Britse bedrijf kocht onlangs een belang in de Amerikaanse producent Letfield Entertainment.

    ITV stelt voorwaarde bij koop Talpa

    Broadcast Now meldt dat ITV met John de Mol praat over een overeenkomst waarbij de mediaondernemer de toezegging geeft dat hij gedurende drie jaar geen concurrerend productiebedrijf mag beginnen.

    TalpaTalpa MediaJohn de MolITVproductiebedrijfproductiehuisSBS BroadcastingSanomaSBS6Net5Veronica

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)