Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Johnny de Mol nieuw gezicht op RTL 4

    Johnny de Mol heeft zich voor twee jaar verbonden aan RTL 4. Al eerder werd duidelijk dat hij vertrekt bij SBS Broadcasting. Bij RTL 4 gaat hij het programma SynDROOM maken.
    Jarco Kriek
    29 juni 2013
    comments 0
    Johnny de Mol nieuw gezicht op RTL 4

    Acteur en presentator Johnny de Mol heeft zich voor twee jaar verbonden aan RTL 4. Al eerder werd duidelijk dat hij vertrekt bij SBS Broadcasting. Bij RTL 4 gaat hij het programma SynDROOM maken.

    Daarin  helpt Johnny de Mol ambities, dromen en fantasieën van verstandelijk beperkten te realiseren. Het nieuwe tv-programma wordt door Talpa geproduceerd. RTL Nederland programmadirecteur Erland Galjaard noemt Johnny de Mol een aanwinst voor RTL 4: "Johnny de Mol acteert in series en weet als tv-maker hele gevoelige zaken prachtig in beeld te brengen. Hij stelt als interviewer zijn gasten dermate op hun gemak dat de kijker hen beter leert kennen." Verder roemt Galjaard het talent en de veelzijdigheid van Johnny de Mol.

    RTL 4RTL4RTL NederlandJohnny de MolSynDROOM

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)