Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Kabelkiosk definitief in bezit CanalDigitaal-eigenaar

    De Duitse serviceprovider Kabelkiosk is definitief in handen van M7A Group gekomen. Dit bedrijf is eigendom van de Luxemburgse CanalDigitaal-eigenaar M7 Group.
    Jarco Kriek
    13 augustus 2014
    comments 4
    Kabelkiosk definitief in bezit CanalDigitaal-eigenaar

    De Duitse serviceprovider Kabelkiosk is definitief in handen van M7A Group gekomen. Dit bedrijf is eigendom van de Luxemburgse CanalDigitaal-eigenaar M7 Group.

    Eutelsat en M7 Group werden het enkele maanden geleden al eens over de verkoop van Kabelkiosk. De Duitse mededingingsautoriteiten moesten de overname nog goedkeuren. Nu de toestemming er is, maakt Kabelkiosk onderdeel van het groeiende Europese aanbod van M7 Group uit. Kabelkiosk levert op dit moment digitale tv en interactieve tv-zenders aan kabel- en IPTV-aanbieders in Duitstalige gebieden in Europa. Het aanvoersignaal van Kabelkiosk wordt via de Eutelsat 9A-satelliet op 9 graden oost uitgezonden. Ook na de overname blijft dit het geval.

    Consumenten

    Kees Färber van M7 Group noemde de overname van Kabelkiosk enkele maanden geleden een belangrijke eerste stap van het Luxemburgse mediabedrijf op de Duitse tv-markt. Er wordt zelfs bestudeerd of Kabelkiosk in de toekomst niet rechtstreeks aan de Duitse consument geleverd kan worden.

    M7 GroupEutelsatKabelkioskCanalDigitaalTV VlaanderenTéléSATAstra3satellietSESHongarijeSlowakijeTsjechiëSkylinkSky Link

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)