Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Kink FM met nieuwe profilering

    Het landelijke radiostation Kink FM is de afgelopen jaren uitgegroeid tot crossmediaal muziekplatform en kiest daarom voor een nieuw profiel. Vanaf 1 januari 2011 is de slogan van Kink 'Messenger of Music'. Kink noemt zichzelf 'De plek in Nederland op radio, internet, mobiel en tv voor de liefhebbers van kwaliteitspop- en rockmuziek'
    Jan-Hein Visser
    23 december 2010
    comments 0
    Kink FM met nieuwe profilering
    Het landelijke radiostation Kink FM is de afgelopen jaren uitgegroeid tot crossmediaal muziekplatform en kiest daarom voor een nieuw profiel. Vanaf 1 januari 2011 is de slogan van Kink 'Messenger of Music'. Kink noemt zichzelf 'De plek in Nederland op radio, internet, mobiel en tv voor de liefhebbers van kwaliteitspop- en rockmuziek'.

    De nieuwe positionering is het gevolg van de ontwikkeling die het radiostation Kink FM de afgelopen jaren doormaakte. Vanuit de basis, het landelijke radiostation Kink FM, is Kink uitgegroeid tot een crossmediaal platform met tevens specialistische internetradiostations zoals Kink Classics, Kink Aardschok en Kink X-Rated (vanaf januari) en Kink TV met dagelijks muziek en interviews.

    Kink FM is nog altijd eigendom van de Vereniging Veronica en met haar 'hoofdzender' te ontvangen via de kabel (zowel digitaal als FM) en via de satelliet. Daarnaast wordt free to air in heel Europa uitgezonden via de Astra satelliet en zijn via het web diverse speciale radiostreams beschikbaar zoals Kink Aardschok en Kink Classx.

    Jantien van Tol, stationmanager Kink: "Kink heeft zich in de afgelopen jaren crossmediaal ontwikkeld. Bij Kink staan we voor goede muziek. Het is een plek om goede en nieuwe muziek te ontdekken. Met onze opzet willen we muziekliefhebbers via alle kanalen op hun wenken bedienen. In 2011 gaat Kink optredens op geheel eigen wijze verslaan en bieden we naast pop- en rockmuziek ook vanzelfsprekend nieuwe bands een podium."

    Kink FMVereniging Veronica

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)