Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Klantengroei voor succesvol Netflix

    Netflix heeft 2013 met een groeiend aantal klanten afgesloten. In de laatste drie maanden van vorig jaar zag Netflix wereldwijd het aantal klanten met meer dan vier miljoen stijgen.
    Jarco Kriek
    23 januari 2014
    comments 7
    Klantengroei voor succesvol Netflix
    Foto: ANP
    Netflix heeft 2013 met een groeiend aantal klanten afgesloten. In de laatste drie maanden van vorig jaar zag Netflix wereldwijd het aantal klanten met meer dan vier miljoen stijgen.

    Voor de Nederlandse markt maakte Netflix geen specifieke abonneecijfers bekend. De online videodienst begon in september met het aanbieden van abonnementen in Nederland. Netflix rapporteert aan aandeelhouders wel dat men in Nederland rode cijfers schrijft. Het is volgens het Amerikaanse bedrijf normaal dat men verlies lijdt in het eerste kwartaal waarin men in een land voor het eerst de videodienst op de markt brengt. Het verlies in Nederland komt mede doordat Netflix de videodienst de eerste maand als kennismaking in Nederland heeft aangeboden.

    Meer winst voor Netflix

    Wereldwijd waren er eind 2013 44,4 miljoen abonnees. Hiervan hebben 41,8 miljoen een betaald abonnement. Netflix verwacht dat het eerste kwartaal van 2014 met 48 miljoen abonnees wordt afgesloten. In het laatste kwartaal van 2013 kwam de omzet op 1,2 miljard dollar uit. De nettowinst bedroeg 48 miljoen dollar. Een stijging van 8 miljoen dollar.
    Netflixall you can watchvideo on demandonlineinternetOTTOver The TopUPCZiggoKPNApple TVHBO GOFilm1 GOPathé Thuis

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)