Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN bevestigd prijsverhoging Digitenne

    Digitenne abonnees gaan vanaf 1 oktober 55 eurocent per maand meer betalen voor digitale televisie. KPN heeft dit vandaag bevestigd.
    Jarco Kriek
    18 augustus 2008
    comments 0
    KPN bevestigd prijsverhoging Digitenne

    KPN heeft vandaag bevestigd dat de maandelijkse abonnementskosten voor het aardse digitale televisiepakket dat het bedrijf in Nederland onder de merknaam Digitenne aanbied vanaf 1 oktober met 55 eurocent verhoogd wordt tot 7,50 euro.

    Al enige tijd deden er geruchten de ronde dat deze prijsverhoging in de lucht zat. Via interne kanalen had KPN een aantal Digitenne verkooppunten, bijvoorbeeld de Primafoon winkels, al op de hoogte gebracht van een mogelijke prijsverhoging van het Digitenne abonnement. KPN zegt dat de prijsverhoging het gevolg is van hogere inkoopkosten. Hierbij kan worden gedacht aan de afdracht die KPN aan diverse zenders die in het Digitenne pakket worden uitgezonden. Ook de huurprijs voor een tweede of derde bruikleen ontvanger wordt omhoog bijgesteld. Daarvoor wordt op dit moment per ontvanger 3 euro per maand betaald. Vanaf 1 oktober zal dit worden 3,50 euro worden. Voor gebruik van een tweede of derde smartcard met eigen DVB-T ontvanger verandert er niets en behoort nog steeds bij het basisabonnement van Digitenne. Ook de eerste bruikleen ontvanger is nog steeds gratis bij Digitenne.

    KPN biedt iedere abonnee, vanwege de prijsverhoging, om het Digitenne abonnement zonder extra kosten tot en met 30 september op te zeggen.

    DigitenneKPN

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)