Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN biedt ook vroege instappers gratis HBO Max

    KPN gaat ook klanten die tussen 13 en 17 oktober een HBO Max-abonnement via het telecombedrijf hebben afgesloten drie maanden gratis abonnement aanbieden.
    Jarco Kriek
    18 oktober 2022
    comments 0
    KPN biedt ook vroege instappers gratis HBO Max
    Foto Getty Images

    KPN maakte maandagmiddag bekend dat abonnees die via het telecombedrijf een HBO Max-abonnementen afsluiten de eerste drie maanden gratis konden kijken. Dit in het kader van een samenwerkingsovereenkomst met de eigenaar van HBO Max, Warner Bros. Discovery. Het was echter al vanaf 13 oktober mogelijk om via KPN een HBO Max-abonnement te nemen. Op vragen van klanten die dit vóór 17 oktober hadden gedaan, liet KPN op het eigen klant-helpt-klant forum weten dat deze klanten geen recht hebben op het aanbod om drie maanden gratis te kijken.

     

    Coulance

    Naar aanleiding van vragen van Totaal TV over situatie blijkt het telecombedrijf de vroege instappers nu toch de gratis kijkperiode aan te gaan bieden. Woordvoerder Gerd de Smyter hierover: “We zijn blij dat we veel klanten positief hebben kunnen verrassen met het mooie cadeau van drie maanden HBO Max. Klanten die in de afgelopen week al HBO Max hadden afgesloten bij KPN, krijgen van ons ook drie maanden cadeau.” Dit gebeurt echter wel via een kleine omweg. “Het bedrag van hun eerste drie maanden HBO Max bij KPN, krijgen ze van ons terug op hun rekening. We zullen hen daarover informeren”, aldus De Smyter.

    KPNInteractieve TVHBO MaxWarner Bros. DiscoverykortingOTTonlinestreamingdienstabonnement

    Reacties

  1. TV-TIP Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts

    Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts
    RTL 5 om 20:30 uur
    Wie op zoek is naar seksueel vertier, maar windowshoppen nét een tikkeltje te ordinair vindt, kan terecht bij een van de high class escortbureaus die ons land rijk is. Ewout neemt een kijkje bij Pink Sheets, waar je voor een slordige 12.500 euro een week met heet gezelschap tussen de klamme lappen ligt. Maar het is niet enkel seks wat de klok slaat: om de veeleisende klantenkring tevreden te houden, krijgen de dames bijvoorbeeld ook etiquetteles.

    TV-TIP Help, Mijn Man Is Klusser!

    Help, Mijn Man Is Klusser!
    RTL 4 om 20:30 uur
    Robert, Patricia en hun spruit Myrthe wonen al tien jaar in een huis waar je zelfs je schoonmoeder nog geen nacht in zou parkeren: er missen stukken muur, een deel van het huis heeft geen dak en de badkamer is zwart uitgeslagen van de schimmel. Robert vindt het allemaal wel prima: in plaats van de boel leefbaar te maken, speelt hij liever met zijn collectie miniatuurautootjes. Op hulp van John en het klusteam zit hij al helemaal niet te wachten: “Ik ga nog liever failliet dan dat ik hulp aanvaard.”

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Bureau Rotterdam

      In Bureau Rotterdam gaat presentator Ewout Genemans op pad met de politie in de meest rauwe stad van Nederland.
      Reacties0 reactie(s)