Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN breidt zenderaanbod feestelijk uit

    KPN biedt alle klanten die bij het telecombedrijf Interactieve TV kopen gedurende de gehele feestmaand december NPO 1 Extra aan.
    Jarco Kriek
    29 november 2019
    comments 0
    KPN breidt zenderaanbod feestelijk uit
    Foto ANP

    Om bij KPN naar NPO 1 Extra te kijken, is het aanvullende Pluspakket nodig. Wie bij KPN een oude abonnementsvorm koopt, dient voor dit abonnement €9,99 per maand te betalen. Hetzelfde abonnement kost bij het nieuwe Hussel abonnementsvorm €6,99 per maand. Maar in feestmaand december kunnen alle klanten naar NPO 1 Extra kijken. Dit komt omdat NPO 1 Extra tot zender van de maand is gepromoveerd. KPN volgt hiermee Ziggo dat eerder deze week bekendmaakte de zender in december in de etalage te zetten. Veel andere distributeurs doen in de feestmaand overigens hetzelfde. NPO 1 Extra is bij KPN Interactieve TV in de laatste maand van het jaar voor alle klanten op voorkeuzekanaal 42 beschikbaar.

     

    Top 2000 en Serious Request

    NPO 1 Extra viert het einde van het jaar met geweldige evenementen. Hoogtepunt is het visual radio tv-verslag van NPO Radio 2 Top 2000 (25 tot en met 31 december). Ook is van 18 tot en met 24 december de NPO 3FM actie Serious Request – The Lifeline live in beeld te volgen. Liefhebbers van Poldark kunnen van 9 tot en met 17 december dagelijks om 20.50 uur naar een aflevering van de serie kijken.

     

    Meer over NPO 1 Extra leest u in de nieuwe printeditie van tv-gids Totaal TV die 3 december verschijnt.

    KPNXS4AllTelfortInteractieve TVzender van de maandkerstmisNPOpublieke omroepNPO 1 ExtraNPO Radio 2Top 2000NPO 3FM3FMSerious Request
  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide