Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN brengt verbeteringen aan TV+ Box en TV+ Soundbox decoders aan

    KPN levert tot nu toe als enige Nederlandse provider klanten de mogelijkheid om een tv-decoder met ingebouwd geluidsysteem te huren.
    Jarco Kriek
    16 juni 2025
    comments 0
    KPN brengt verbeteringen aan TV+ Box en TV+ Soundbox decoders aan
    Foto Getty Images

    KPN heeft een nieuwe versie van de launchersoftware voor deze TV+ Soundbox en de TV+ Box uitgebracht. Daarbij is voor de TV+ Soundbox een specifieke verbetering doorgevoerd die te maken heeft met de volume-instellingen. “De KPN TV+ Soundbox start standaard op met een maximum geluidsniveau, helemaal volgens de EU-regels. Wil je dat het volume bij opstarten hetzelfde is als toen je hem uitschakelde? Dat kan nu!", aldus KPN. De instelling is te vinden onder Menu > Instellingen > Geluid. Ook op het punt van energiebesparing zijn wijzigingen specifiek voor de TV+ Soundbox doorgevoerd.

     

    Vernieuwingen

    De nieuwe launchersoftware versie 1.190.2 is uiterlijk 19 juni voor alle gebruikers van de TV+ Box en TV+ Soundbox beschikbaar en wordt automatisch geïnstalleerd. Naast de specifieke wijzigingen voor de TV+ Soundbox zijn ook onderstaande vernieuwingen aangebracht:

     

    • meer tekstmogelijkheden toegevoegd aan de Hulpsectie om je beter te informeren over de functies van de KPN TV+ Soundbox.
    • er is een bugfix voor de zoekresultaten van films en series.
    • een aantal technische verbeteringen die misschien niet direct zichtbaar zijn, maar wel zorgen voor een soepelere ervaring: de welbekende verbeteringen onder de motorkap.
    KPNTV+TV+ BoxTV+ Soundboxbruikleendecoderdecoderfirmware-updatefirmware

    Reacties