KPN brengt verbeteringen aan TV+ Box en TV+ Soundbox decoders aan

KPN heeft een nieuwe versie van de launchersoftware voor deze TV+ Soundbox en de TV+ Box uitgebracht. Daarbij is voor de TV+ Soundbox een specifieke verbetering doorgevoerd die te maken heeft met de volume-instellingen. “De KPN TV+ Soundbox start standaard op met een maximum geluidsniveau, helemaal volgens de EU-regels. Wil je dat het volume bij opstarten hetzelfde is als toen je hem uitschakelde? Dat kan nu!", aldus KPN. De instelling is te vinden onder Menu > Instellingen > Geluid. Ook op het punt van energiebesparing zijn wijzigingen specifiek voor de TV+ Soundbox doorgevoerd.
Vernieuwingen
De nieuwe launchersoftware versie 1.190.2 is uiterlijk 19 juni voor alle gebruikers van de TV+ Box en TV+ Soundbox beschikbaar en wordt automatisch geïnstalleerd. Naast de specifieke wijzigingen voor de TV+ Soundbox zijn ook onderstaande vernieuwingen aangebracht:
- meer tekstmogelijkheden toegevoegd aan de Hulpsectie om je beter te informeren over de functies van de KPN TV+ Soundbox.
- er is een bugfix voor de zoekresultaten van films en series.
- een aantal technische verbeteringen die misschien niet direct zichtbaar zijn, maar wel zorgen voor een soepelere ervaring: de welbekende verbeteringen onder de motorkap.










