Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN en T-Mobile zorgen voor vrijwel landelijke dekking Viceland

    KPN en T-Mobile hebben deze week Viceland aan het zenderaanbod toegevoegd. Dit betekent dat de zender in ruim 2,2 miljoen Nederlandse huishoudens beschikbaar is gekomen.
    Peter de Koning
    19 juli 2018
    comments 0
    KPN en T-Mobile zorgen voor vrijwel landelijke dekking Viceland

    Viceland is het lineaire kanaal van mediabedrijf VICE, dat zich hoofdzakelijk op online activiteiten richt. Viceland beleefde op 1 maart de marktintroductie in Nederland. Vanaf dat moment was de televisiezender het eerste jaar exclusief bij Ziggo te bekijken. Eerder dit jaar voegde Caiway de zender aan het aanbod toe. Nu hebben KPN en T-Mobile dit voorbeeld gevolgd. Bij beide aanbieders is Viceland in HD-beeldkwaliteit te bewonderen.

     

    KPN Wholesale

    De overeenkomst met KPN is om meerdere redenen belangrijk voor Viceland. Hierdoor is de televisiezender namelijk niet alleen bij de ruim twee miljoen abonnees beschikbaar die bij dit telecombedrijf en de dochterondernemingen XS4All en Telfort een abonnement voor Interactieve TV afnemen. Ook bij serviceproviders die diensten op de glasvezel- en koperdraadnetwerken van KPN diensten leveren, en deze diensten bij KPN Wholesale inkopen, is Viceland in de meeste gevallen beschikbaar. Het totale huishoudenbereik van Viceland komt hierdoor op rond de zes miljoen.

    KPNKPN WholesaleT-MobileXS4AllTelfortInteractieve TVVICEViceland

    Reacties

  1. TV-TIP Voetbal: EK-Kwalificatie: Nederland - Gibraltar

    Voetbal: EK-Kwalificatie: Nederland - Gibraltar
    NPO 3 om 20:23 uur
    Slechts drie dagen na de clash met Frankrijk moet Oranje opnieuw aan de bal. In de eerste thuis­wedstrijd onder leiding van bondscoach Ronald Koeman kruist het Nederlands elftal vanuit de Rotterdamse Kuip de degens met voetbaldwerg Gibraltar. In de kwalificatiereeks voor het WK in Qatar stonden de landen ook al tegenover elkaar. In maart 2021 maakte Oranje met 0-7 gehakt van de Gibraltaresen, onder andere dankzij twee doelpunten van Memphis Depay.

    TV-TIP The Vow

    The Vow
    RTL 8 om 20:25 uur
    Vlak na haar huwelijk met Leo (Channing Tatum) raakt Paige (Rachel McAdams) betrokken bij een auto-ongeluk en raakt ze in coma. Als ze vijf jaar later ontwaakt, herkent ze Leo niet meer. Paige gaat met haar ouders mee naar huis en gaat verder met haar leven zoals dat was voordat ze Leo ontmoette. Leo probeert haar opnieuw voor zich te winnen.

    Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)