Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN gaat HD-aanbod verder uitbreiden

    KPN is in Nederland al enige tijd één van de distributeurs met het grootste HD-aanbod. Maar het telecombedrijf blijft het aanbod verder uitbreiden.
    Jarco Kriek
    1 december 2021
    comments 1
    KPN gaat HD-aanbod verder uitbreiden

    KPN geeft driekwart van het huidige zenderaanbod in HD-kwaliteit via Interactieve TV door. Het doel van het telecombedrijf is echter alle kanalen die in HD beschikbaar zijn ook daadwerkelijk in deze beeldkwaliteit aan klanten te leveren.

     

    NPO 1 Extra

    KPN bevestigt via woordvoerder Gerd de Smijter dat het HD-aanbod in januari verder wordt uitgebreid. KPN gaat namelijk het digitale themakanaal NPO 1 Extra van SD naar HD opwaarderen. NPO 2 Extra is al enige tijd bij KPN Interactieve TV in HD te bekijken. Het derde digitale themakanaal van de publieke omroep NPO Politiek & Nieuws is vooralsnog voor geen enkele distributeur in HD beschikbaar. NPO hoopt het aanvoersignaal van dit themakanaal in het voorjaar naar HD op te waarderen. Ziggo en diverse andere distributeurs bieden NPO 1 Extra overigens al enige maanden in HD aan klanten aan.

    KPNXS4AllInteractieve TVHDzenderaanbodNPOpublieke omroepNPO 1 Extra

    Reacties