Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN geeft nieuwe klanten gratis boodschappen bij Albert Heijn

    KPN staat als eerste provider een geheel nieuwe weg in. Na televisies en geluidssystemen biedt KPN nieuwe klanten gratis boodschappen aan.
    Jarco Kriek
    23 augustus 2024
    comments 3
    KPN geeft nieuwe klanten gratis boodschappen bij Albert Heijn
    Foto Getty Images

    De nieuwe weekenddeal van KPN voor de komende dagen is 250 euro aan boodschappen naar eigen keuze bij Albert Heijn. Deze aanbieding geldt alleen voor nieuwe klanten die een internetabonnement eventueel aangevuld met het TV+ abonnement afsluiten voor een periode van twee jaar. De keuze voor internetsnelheid bij deze actie ligt bij de nieuwe klant zelf. Wie niet graag bij Albert Heijn boodschappen doet, kan ook kiezen voor een tijdelijke korting van €7,50 per maand. Bij een tweejarig abonnement wordt deze korting gedurende de eerste 12 maanden via de maandelijkse factuur berekend. Bij een abonnement van een jaar geldt deze korting gedurende de eerste zes maanden.

     

    Bellen

    De actie is alleen bestemd voor nieuwe klanten. Bestaande klanten kunnen niet van de boodschappenactie profiteren. Omdat providers als KPN ook bestaande klanten wil behouden, kan het beste contact met de klantenservice worden opgenomen als het contractvrije abonnement moet worden verlengd. In dat geval kan via de klantenservice naar een aanbieding worden gevraagd. Die is vaak minder aantrekkelijk dan de aanbieding voor nieuwe klanten, maar kan wel een tijdelijke besparing op de maandelijkse abonnementskosten opleveren.

    KPNtvtelevisieinternetglasvezelkortingabonnement

    Reacties

  1. TV-TIP Bij ons op de Wallen

    Bij ons op de Wallen
    NPO 3 om 20:25 uur
    Tijdens het Wallenfestival rijdt Lida dwars door de buurt, terwijl Dylan en zijn moeder hun imperium inspecteren en alweer vooruitkijken naar de volgende club. Eve woont met haar vriend Mats midden op de Wallen en staat er met haar eigen cabaret op het podium. Raamverhuurder én kersvers Volt-gemeenteraadslid Pim praat ons bij over de ontwikkelingen in de buurt en de mensenhandelzaak die afgelopen zomer voor veel opschudding zorgde. Kylie en Jess gaan op pad voor een bezoek aan een klant met een bijzondere fetisj.

    Interview

    • *

      Floortje Dessing

      Floortje over de oceaan

      In Floortje over de oceaan gaat Floortje Dessing op zoek naar mensen die zich volop inzetten voor het behoud van het zeeleven.
      Reacties0 reactie(s)