Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN stopt met online tv dienst KPN Play

    TV-aanbieder KPN stopt vanaf juli met de dienst KPN Play. Dit werd in 2015 als innovatieve nieuwe dienst geïntroduceerd, maar stopt wegens te weinig vraag.
    Jan-Hein Visser
    31 mei 2018
    comments 0
    KPN stopt met online tv dienst KPN Play

    KPN informeert haar klanten via het klantenforum als volgt: "In 2015 hebben we KPN Play als een innovatieve nieuwe dienst geïntroduceerd op de Nederlandse tv-markt. We hebben gezien dat de vraag in de markt onvoldoende is gebleken voor deze nieuwe manier van tv-kijken. Daarom hebben wij besloten om te stoppen met deze dienst. Tot 2 juli 2018 kun je gewoon blijven kijken naar je favoriete programma’s. In juni kijk je gratis naar KPN Play. Daarna stoppen we automatisch je abonnement. Jij hoeft hier niets voor te doen."


    Veel online ott-diensten redden het niet

    Het stopzetten van KPN Play is niet geen grote verrassing wanneer wordt gekeken naar de markt voor zulke diensten. Zo stopt Knippr van T-Mobile per direct. Aanbieders die het moeten hebben van het single product online tv redden het vrijwel allemaal niet. Ook online tv-aanbieder Zattoo is in Nederland niet van de grond gekomen en concentreert zich alleen nog op de Duitstalige markt. En ook de Nederlandse OTT-aanbieder Mobile2Morrow stopte al op 1 mei alle diensten aan haar partners in Europa.

    OTTOnlineZattooKnipprT-MobileKPNKPN Play

    Reacties

  1. TV-TIP Een jaar in vogelvlucht

    Een jaar in vogelvlucht
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na de zomermaanden verandert Nederland van gezicht. De vakantie is voorbij, we moeten weer aan de slag, naar school, aan het werk. En dat doen we door weer en door wind. De herfst is in aantocht, met alle regenbuien en stormen die daarbij horen. In Amsterdam duikt Huub onder de grond om te onderzoeken waar al dat overtollige water blijft. Aan de kust wacht jutter Jan rustig op de aanzwellende wind, voor mensen als hij is dit nou juist de periode waarin het hart sneller gaat kloppen. Op de Veluwe staat de herfst traditioneel in het teken van het wildseizoen, terwijl op de boerderij van boer Jelmer nu de oogsttijd aanbreekt. Tijd voor Huub om daar weer eens een kijkje te nemen.

    TV-TIP Vigil

    Vigil
    NPO 3 om 20:35 uur
    Kirsten reist naar Spitsbergen om de moord op een lid van een geheim Brits commandoteam te onderzoeken. De Chinese wetenschapper die door dit team geëvacueerd zou worden, blijkt in een vuurgevecht met commando's uit de Russische enclave spoorloos te zijn verdwenen. Terwijl Amy in Schotland onderzoek doet, raakt Kirsten in Spitsbergen verstrikt in een web van politieke intriges.

    Interview

    • *

      Floortje Dessing

      Floortje over de oceaan

      In Floortje over de oceaan gaat Floortje Dessing op zoek naar mensen die zich volop inzetten voor het behoud van het zeeleven.
      Reacties0 reactie(s)