Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN stopt met Telfort en XS4all

    Dat KPN de strategie flink heeft gewijzigd, bleek al uit de ambities met betrekking tot glasvezelaansluitingen. De volgende stap is één vaste merknaam. Merken als Telfort en XS4all verdwijnen.
    Jan-Hein Visser
    10 januari 2019
    comments 0
    KPN stopt met Telfort en XS4all
    Foto ANP

    KPN gaat onder de naam van haar hoofdmerk supersnel internet, telefonie en digitale televisie leveren. ‘KPN heeft aangekondigd om te stoppen met dochtermerken Telfort, Telfort Zakelijk, XS4ALL en Yes Telecom.’ Vooral Telfort en XS4All zijn bij de consument bekend, maar er zijn ook minder bekende merken als Yes Telecom. De nieuwe top van KPN vindt de huidige wirwar aan merken niet handig voor de concurrentiepositie van het bedrijf.


    Nadruk op Fiber to the home bij KPN

    Het verdwijnen van XS4all betekent wel dat KPN een merk opgeeft dat meermaals is uitgeroepen tot beste internetprovider. Toch wil KPN de concurrentie met andere internetproviders onder één sterke merknaam aangaan. Dit sluit ook aan bij de ambities om meer FTTH aansluitingen te gaan realiseren. Ook Telfort is met name door de vele reclamecampagnes tot een bekend merk uitgegroeid. KPN belooft dat het opheffen van de dochtermerken zo min mogelijk banen gaat kosten als mogelijk is.

    Reacties

  1. TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    TV-TIP Keuringsdienst van waarde

    Keuringsdienst van waarde
    NPO 1 om 22:15 uur
    Biologisch zou beter zijn voor mens, dier en planeet, maar goed voor de portemonnee is het niet bepaald. Wie goed wil doen, moet diep in de buidel tasten. Ketchup met bio op het etiket kost dik vier keer zoveel als zijn gewone broer, bio-rucola drie keer en broccoli tweeënhalf, toch blijkt biologisch soms goedkoper te kunnen zijn dan gewone producten. Een pak biologische pasta kost minder dan gewone pasta en met biologische champignons in je biologische soep ben je ook voordeliger uit. Is de prijs van bio wel zo logisch? De Keuringsdienst wil stemmen met de portemonnee en stuit op kiezersbedrog.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)