Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN volgt Ziggo met terugkijken via tv-gids

    KPN biedt klanten via Interactieve TV de mogelijkheid om niet door hen opgenomen tv-programma’s tot zeven dagen terug via de tv-gids alsnog te bekijken.
    Gijsbert de Fokkert
    24 januari 2017
    comments 3
    KPN volgt Ziggo met terugkijken via tv-gids

    KPN volgt hiermee Ziggo dat al langere tijd deze mogelijkheid aan klanten onder de naam Replay TV via Horizon mediabox en Ziggo GO-app biedt. Het terugkijken van eerder uitgezonden programma’s wordt door KPN als gratis onderdeel van Interactieve TV geleverd. Ook net begonnen of al langere tijd lopende live uitgezonden tv-programma’s kunnen op deze manier bij KPN  vanaf het begin teruggekeken worden.

     

    Tot zeven dagen terug

    Bij zenders die behoren bij het bij KPN afgenomen tv-abonnement kan via de tv-gids tot zeven dagen terug de meeste eerder uitgezonden programma’s via de tv-decoder terug gekeken worden. KPN positioneert de nieuwe dienst tussen het al langere tijd beschikbare Begin Gemist en het opnemen in cloud. Bij Begin Gemist kan men alleen lopende live uitgezonden programma’s vanaf het begin terugkijken. Bij opnemen in de cloud kan de abonnee opgenomen programma’s voor een periode van 365 dagen onbeperkt kijken. In tegenstelling tot terugkijken via de tv-gids dient men bij opnemen in cloud wel zelf opdracht voor het opnemen van programma’s te geven.

    KPNInteractieve TVtv-gidsterugkijkencloudopnemenZiggoReplay TVZiggo GOHorizonmediabox

    Reacties

  1. TV-TIP Wham! 10 dagen in China

    Wham! 10 dagen in China
    NPO 2 om 20:25 uur
    Als eerste westerse popgroep trad Wham! in 1985 op in China voor een publiek dat onder strenge regels voor het eerst kennismaakte met live popmuziek. De tournee versterkte de internationale status van de band. Aan de hand van nooit eerder vertoond archiefmateriaal en interviews blikt de documentaire terug op dit bijzondere moment.

    TV-TIP Floortje over de oceaan

    Floortje over de oceaan
    NPO 1 om 20:30 uur
    Floortje reist naar het Indonesische eiland Lombok, waar ze de Australische haaienbeschermer Madison Stewart ontmoet. Met Project Hiu helpt Madison lokale haaienvissers om over te stappen op ecotoerisme. Samen bezoeken ze een eiland waar veel inwoners afhankelijk zijn van de haaienvangst. Daar spreekt Floortje met Odi, die zijn vissersboot tegenwoordig gebruikt om toeristen te vervoeren. Ook ontmoet ze de Indonesische Giri Marhara, die de strijd aangaat met plasticvervuiling. Al peddelend haalt hij afval uit het water en laat hij aan zijn half miljoen volgers op sociale media zien hoe iedereen zelf kan bijdragen aan een schonere oceaan.

    Interview

    • *

      Floortje Dessing

      Floortje over de oceaan

      In Floortje over de oceaan gaat Floortje Dessing op zoek naar mensen die zich volop inzetten voor het behoud van het zeeleven.
      Reacties0 reactie(s)