Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Weer stopt een zender in Nederland: verdere verschraling zenderaanbod

    Slecht nieuws voor klanten van Canal Digitaal en TV Vlaanderen. Het zenderaanbod wordt minder. Dit keer verdwijnt het kanaal Fishing and Hunting.
    Jarco Kriek
    30 januari 2019
    comments 3
    Weer stopt een zender in Nederland: verdere verschraling zenderaanbod
    Foto ANP

    Fishing and Hunting is in Nederland alleen bij Canal Digitaal en in België bij TV Vlaanderen bij distributeurs in het zenderpakket beschikbaar. TV Vlaanderen meldt dat de zender voor het einde van februari niet meer door klanten te bekijken is. Canal Digitaal en TV Vlaanderen zijn merknamen van het Luxemburgse mediabedrijf M7 Group. Omdat Fishing and Hunting bij beide distributeurs gebruikmaakt van dezelfde bandbreedte op de Astra3-satelliet op 23,5 graden oost kan worden gesteld dat de zender ook bij Canal Digitaal verdwijnt. In de komende dagen verdwijnen ook de zenders EDGEsport HD en eSports HD uit het lineaire zenderaanbod van Canal Digitaal en TV Vlaanderen.

     

    Ziggo

    Waar Canal Digitaal en TV Vlaanderen dan weer geen last van hebben – en andere distributeurs wel – is het stoppen van de voormalig Scripps-zenders Travel Channel, Food Network en Fine Living. Deze zenders zijn alleen vandaag en morgen nog allemaal of deels bij Nederlandse distributeurs als Ziggo, KPN, T-Mobile, Delta en Caiway te bekijken. M7 Group stopte de doorgifte van de toen bij Canal Digitaal en TV Vlaanderen aanwezige Scripps-zenders medio 2018 omdat de distributieovereenkomst niet werd verlengd. Scripps Network werd begin 2018 overgenomen door Discovery Inc.

    Fishing and HuntingzenderaanbodzenderpakkettvtelevisieabonnementCanal DigitaalTV VlaanderenM7 GroupZiggoKPNT-MobileDeltaCaiwayScrippsDiscoveryDiscovery BeneluxTravel ChannelFood NetworkFine Living

    Reacties

  1. TV-TIP Waku Waku

    Waku Waku
    NPO 3 om 18:21 uur
    Jarenlang werd Waku Waku gepresenteerd door Rob Fruithof, de quizmaster die vorige maand op 71-jarige leeftijd overleed. De dieren- en natuurquiz keerde vorig jaar terug op tv, met dit keer Sosha Duysker aan het roer. In het tweede seizoen doen onder andere Bracha van ­Doesburgh, Roy Donders, Nicolette Kluijver en Steven Kazàn een poging om met hun flora- en faunakennis zoveel mogelijk aapjes bij elkaar te sprokkelen. De winnaar maakt kans op 1500 euro voor een goed doel.

    TV-TIP Ice Road Rescue

    Ice Road Rescue
    National Geographic om 19:35 uur
    Thord Paulsen heeft zich alvast warm ingepakt voor het zevende seizoen van Ice Road Rescue en dat is maar goed ook. Vanwege een koude winter vol zware stormen, regenbuien en dikke ladingen sneeuw krijgen de helden van de gladde weg het lastiger dan ooit. Thord en collega Bjørn hebben veel meegemaakt, maar in dit seizoen hebben ze de zwaarste klussen uit hun carrière. De mannen moeten daardoor nog meer op elkaar vertrouwen. In het noorden heeft Jo Roger het ook zwaar en heeft hij de hulp van Stig nodig, maar is deze beginneling klaar voor het echte werk?

    Interview

    • *

      Harm Edens

      Dit Was Het Nieuws

      Hij heeft de rol van voorleesmoeder in Dit Was Het Nieuws én is een van de breinen achter legendarische comedyseries als In de Vlaamsche Pot en Het Zonnetje in Huis. Ja, Harm Edens (62) weet wel wat van humor.
      Reacties0 reactie(s)