Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Leo van der Goot gaat SBS Nederland adviseren

    Leo van der Goot gaat meedenken om de zenders SBS6, Net5 en Veronica beter op de rails te krijgen. Van der Goot is geen onbekende in de Nederlandse televisiewereld en bekleedde diverse functies bij RTL Nederland.
    Jarco Kriek
    27 mei 2011
    comments 0
    Leo van der Goot gaat SBS Nederland adviseren

    Leo van der Goot gaat meedenken om de zenders SBS6, Net5 en Veronica beter op de rails te krijgen. Van der Goot is geen onbekende in de Nederlandse televisiewereld en bekleedde diverse functies bij RTL Nederland.

    De roots van Leo van der Goot liggen echter bij het vroegere Veronica. Voor de Veronica Omroep Organisatie (VOO) maakte hij niet alleen televisieprogramma’s. Van der Goot maakte ook – en zeker niet onverdienstelijk – radioprogramma’s voor de voormalige zeezender die later als volwaardige omroep tot het Nederlandse omroepbestel toetrad.

    Broadcast Magazine meldt vandaag dat SBS Nederland dat Leo van der Goot door SBS Nederland is ingehuurd om over de gehele breedte van de SBS Nederland zendergroep mee te denken. Doel is de televisiezenders SBS6, Net5 en Veronica dit najaar met nieuwe impulsen het nieuwe televisieseizoen te laten ingaan. SBS Nederland werd onlangs gekocht door Sanoma en Talpa. Laatstgenoemd bedrijf is eigendom van John de Mol.

    SBS woordvoerder Eric Dekker heeft aan Broadcast Magazine bevestigd dat Leo van der Goot als onafhankelijk tv-consultant met SBS Nederland meedenkt. Maar zegt daar uitdrukkelijk bij dat dit niet in opdracht van Talpa gebeurd. "Leo is een gerenommeerde naam in omroepland met veel verstand van uitzendschema's en programmering. Met die extra paar ogen en hersens helpt hij de komende periode mee om ervoor te zorgen dat SBS terugkeert op het niveau waar we vandaan komen” aldus Dekker tegen Broadcast Magazine.

    SBS NederlandLeo van der GootSBS6Net5VeronicaSanomaTalpaJohn de Mol

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)