Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Linda de Mol heeft geen last van crisis

    Linda de Mol heeft bepaald geen last van de crisis, maar heeft soms wel eens schuldgevoelens over haar rijkdom. Dit vertelt ze in de weekendeditie van het Algemeen Dagblad.
    Jan-Hein Visser
    22 december 2012
    comments 0
    Linda de Mol heeft geen last van crisis
    Linda de Mol heeft bepaald geen last van de crisis, maar heeft soms wel eens schuldgevoelens over haar rijkdom. Dit vertelt ze in de weekendeditie van het Algemeen Dagblad.

    De presentatrice heeft niet bepaald last van de financiële crisis en geneert zich daar naar eigen zeggen wel eens voor. Velen hebben het zwaar, terwijl het met haar financieel zo goed gaat. De blonde presentatrice denkt dan ook na over het opzetten van een maatschappelijk doel. De Mol ontvangt dagelijks brieven met verzoeken en met name verhalen van kinderen die onder de armoedegrens leven, trekt ze zich aan.

    Geliefd bij publiek en homomoeder

    Naast het plezieren van de vele televisiekijkers met haar shows vraagt ze zich af wat ze werkelijk voor anderen doet. Over concrete plannen voor een maatschappelijk doel wil ze nog niets loslaten. Linda de Mol stond de afgelopen week nog in de schijnwerpers omdat ze tot 'homomoeder van Nederland'  werd uitgeroepen. Een week eerder beleefde haar serie Divorce een grandioos debuut met twee miljoen kijkers. Ook haar blad Linda scoort boven verwachting goed, zo vertelde ze AT5. De blonde presentatrice is zaterdagavond weer op RTL 4 te zien met haar show Ik hou van Holland.
    DivorceLinda de MolHomomoederLindasuccesarmoedecrisisADIk hou van Holland

    Reacties