Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Llink heeft bezwaar tegen besluit Plasterk

    Llink tekent bezwaar aan tegen het besluit van minister Ronald Plasterk (Media) om de omroep geen definitieve erkenning te verlenen.
    5 januari 2010
    comments 0
    Llink heeft bezwaar tegen besluit Plasterk
    Llink tekent bezwaar aan tegen het besluit van minister Ronald Plasterk (Media) om de omroep geen definitieve erkenning te verlenen.

    Ook is de omroep tegen de erkenning van alle andere omroepen. Llink vindt dat er sprake is van een 'duidelijk onzorgvuldige besluitvorming, waardoor alle erkenningsbesluiten onrechtmatig zijn'.

    Bij een bezwaarcommissie van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft de zendgemachtigde zijn argumenten aangedragen. Mocht die commissie over uiterlijk zes weken dezelfde conclusie trekken als Plasterk, dan stapt Llink vermoedelijk naar de bestuursrechter.

    De ideële omroep hoopt met zijn actie te bereiken dat hij per september van dit jaar toch een uitzendlicentie krijgt of dat Plasterk een nieuwe erkenningsprocedure begint waarin Llink kan meedraaien. De bewindsman oordeelde dat de zendgemachtigde te weinig extra inbreng heeft in het omroepbestel. Ook de geldproblemen van Llink speelden mee. Maar volgens een woordvoerder is de omroep per september schuldenvrij.
     
    Bron: ANP.
    llinkplasterkbezwaarprocedureomroeperkenning

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)