Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Loewe onder vuur wegens problemen Ziggo kijkers

    TV-fabrikant Loewe heeft in het programma TrosRadar zwaar onder vuur gelegen vanwege het niet meer volledig werken van de opname functie in de toestellen in combinatie met Ziggo digitale tv en kreeg er zelf de schuld van.
    Jan-Hein Visser
    25 januari 2011
    comments 1
    Loewe onder vuur wegens problemen Ziggo kijkers
    TV-fabrikant Loewe heeft in het programma TrosRadar zwaar onder vuur gelegen vanwege het niet meer volledig werken van de opname functie in de toestellen in combinatie met Ziggo digitale tv. De schuld werd door meerdere partijen volledig bij Loewe neergelegd. De vertegenwoordiger stelde het niet te kunnen oplossen.

    Duidelijk is geworden dat veel bezitters die de duurdere Loewe TV-toestellen aanschaften om zonder extra apparatuur en met één afstandsbediening, digitale (HD) programma's te kunnen opnemen, nooit meer volledig van deze diensten gebruik zullen kunnen maken. De uitzendingen kunnen namelijk achteraf niet meer worden gedecodeerd door het sneller wisselen van de beveiligingssleutels,

    Tegelijk kijken naar een digitale zender en een programma van een andere opnemen is daarmee feitelijk niet meer mogelijk  en dat is iets dat Loewe vooraf had moeten weten. Het bedrijf kan echter ook met software updates er niets meer aan doen. Reacties bij Ziggo vandaan, onderzoek door TrosRadar maar ook de meningen van experts zoals Eric van Ballegoie van Hardware info lieten geen enkele onduidelijkheid erover bestaan dat Ziggo niets te verwijten valt.

    Ook zou ten onrechte tot eind vorig jaar het Ziggo Geschikt keurmerk op de toestellen hebben gezeten en ondanks dat dit er intussen wel terecht op zit, is het toch nog niet zo dat de digitale opname functies allemaal werken. Dit alles hangt samen met het invoeren van de CI+ norm door Ziggo. Bezitters van een dergelijk toestel kunnen alsnog wél volledig van alle functionaliteiten van Ziggo digitale tv gebruik maken indien ze toch alsnog een losse HD-DVR settopbox van Ziggo aanschaffen.
    LoeweZiggo

    Reacties