Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    M7 Group S.A en Eredivisie Live sluiten nieuwe distributieovereenkomst

    Alle Nederlandse televisieaanbieders die Eredivisie Live doorgeven hebben met de voetbalzender een nieuwe distributieovereenkomst gesloten. M7 Group S.A was de laatste in rij.
    Jarco Kriek
    16 september 2010
    comments 0
    M7 Group S.A en Eredivisie Live sluiten nieuwe distributieovereenkomst

    Vanmorgen op het allerlaatste moment hebben M7 Group S.A en Eredivisie Live overeenstemming bereikt over een nieuwe distributieovereenkomst. De tijd drong omdat alleen met een nieuwe overeenkomst Europa League en KNVB-beker kon worden getoond.

    De afgelopen dagen zag het naar uit dat CanalDigitaal als enige televisie-aanbieder in Nederland de Europa League wedstrijd Napoli – FC Utrecht niet via Eredivisie Live aan haar abonnees kon aanbieden. M7 Group S.A, de Luxemburgse eigenaar van CanalDigitaal, was de enige distributeur waarmee Eredivisie Live nog geen nieuwe overeenkomst had gesloten. Alleen bij een nieuwe overeenkomst heeft men de beschikking over Eredivisie Live uitzendingen van dit seizoen nieuw toegevoegd content als Europa League en de KNVB-beker. Wanneer er vandaag geen overeenstemming over een nieuwe overeenkomst was geweest dan hadden CanalDigitaal-abonnees vanaf op Eredivisie Live niet de Europese prestaties van FC Utrecht maar een classic voetbalmatch kunnen zien. Datzelfde was volgende week van toepassing geweest bij de live-wedstrijden op Eredivisie Live van de KNVB-beker. Door de overeenstemming tussen beide partijen vanmorgen is dit afgewend.

    M7 Group S.A was de laatste distributeur waarmee Eredivisie Live nog tot een nieuwe distributieovereenkomst moest komen. Hierdoor hebben alle Nederlandse distributeurs nu de beschikking over het totaal pakket van Eredivisie Live content. Dit bestaat uit 4 SD-kanalen, 4 HD-kanalen en de Video on Demand dienst Wedstrijd Gemist. Het is aan de distributeur om zelf uit te maken welke beschikbare kanalen men daadwerkelijk aan de abonnee gaat doorgeven. Voor Eredivisie Live abonnees bij CanalDigitaal gaat de nieuwe overeenkomst zo goed als zeker inhouden dat de abonnementsprijs omhoog gaat. Bij televisie-aanbieders waarmee Eredivisie Live al eerder een nieuwe distributieovereenkomst sloot stegen de prijs met 2 tot 3 euro per maand. Of er daadwerkelijk een prijsverhoging bij CanalDigitaal komt, hoe hoog deze is en vanaf welke datum deze eventueel ingaat, is op dit moment nog niet bekend.

    Het lag overigens in de lijn der verwachtingen dat M7 Group S.A een nieuwe distributieovereenkomst met Eredivisie Live zou gaan sluiten. Verleden week maakte het televisiebedrijf bekend dat men op termijn de intentie had om één Eredivisie Live HD-kanaal te gaan doorgeven.

     

     


    CanalDigitaalM7 Group S.AEredivisie LiveEredivisie Live HDEuropa LeagueKNVB-beker

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)