Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Max Verstappen blijft in pitstraat: Formule 1 uitgesteld

    Het begin van het Formule 1-seizoen is uitgesteld. De Grand Prix van Australië is vanwege het coronavirus afgelast
    Jarco Kriek
    13 maart 2020
    comments 0
    Max Verstappen blijft in pitstraat: Formule 1 uitgesteld
    Foto ProShots

    Het had het begin van het seizoen van de waarheid voor de Nederlandse coureur Max Verstappen moeten worden. Maar Max moet voorlopig nog in de pitstraat blijven. FIA en FOM hebben namelijk een streep door de Grand Prix van Australië gezet. Wanneer de seizoensopening van Formule 1 gaat plaatsvinden, kan op dit moment nog niet gezegd worden. Volgende week staat de Grand Prix van Bahrein in de agenda. Deze Grand Prix zou al zonder publiek gereden worden. Maar omdat een medewerker van het team van McLaren het coronavirus heeft opgelopen, lijkt de kans uiterst klein dat deze Grand Prix doorgaat. De derde Grand Prix in Vietnam begin april staat eveneens op losse schroeven. Red Bull en dus ook Max Verstappen keren in ieder geval voorlopig naar Europa terug.

     

    Ziggo Sport

    Het uitstellen van de seizoenstart van Formule 1 brengt wijzigingen in de programmering van Ziggo Sport en Ziggo Sport Totaal met zich mee. Niet alleen moet een vervangend programma-aanbod voor Formule 1 gevonden worden. Ook de voetbalwedstrijden uit Spaanse voetbalcompetitie La Liga zijn tot begin april vanwege corona geschrapt.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo SportZiggo Sport TotaalFormule 1F1Max Verstappen

    Reacties

  1. TV-TIP Voetbal: EK-Kwalificatie: Nederland - Gibraltar

    Voetbal: EK-Kwalificatie: Nederland - Gibraltar
    NPO 3 om 20:23 uur
    Slechts drie dagen na de clash met Frankrijk moet Oranje opnieuw aan de bal. In de eerste thuis­wedstrijd onder leiding van bondscoach Ronald Koeman kruist het Nederlands elftal vanuit de Rotterdamse Kuip de degens met voetbaldwerg Gibraltar. In de kwalificatiereeks voor het WK in Qatar stonden de landen ook al tegenover elkaar. In maart 2021 maakte Oranje met 0-7 gehakt van de Gibraltaresen, onder andere dankzij twee doelpunten van Memphis Depay.

    TV-TIP The Vow

    The Vow
    RTL 8 om 20:25 uur
    Vlak na haar huwelijk met Leo (Channing Tatum) raakt Paige (Rachel McAdams) betrokken bij een auto-ongeluk en raakt ze in coma. Als ze vijf jaar later ontwaakt, herkent ze Leo niet meer. Paige gaat met haar ouders mee naar huis en gaat verder met haar leven zoals dat was voordat ze Leo ontmoette. Leo probeert haar opnieuw voor zich te winnen.

    Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)