Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Max Verstappen maakt Ziggo en Ziggo Dome uitzinnig

    Het was gisterenmiddag in het Ziggo Dome een droomscenario. Een volgepakt Ziggo Dome stond totaal op zijn kop toen Max Verstappen de Formule 1 Grand Prix van Oostenrijk won.
    Jarco Kriek
    1 juli 2019
    comments 0
    Max Verstappen maakt Ziggo en Ziggo Dome uitzinnig

    En dan te bedenken dat de sfeer na het startsein inkakte toen Max Verstappen, zoals commentator Olav Mol verwoordde, een poepstart had. Wat echter daarna gebeurde, was van een dergelijke klasse dat Max Verstappen de legendarische Ayrton Senna in kwaliteit en kunde evenaarde. Gedurende de race kwam de feeststemming in het Ziggo Dome terug nadat de Nederlandse coureur zich vanaf de zevende plaats terug wist te vechten naar een podiumplek. Bij elke inhaalactie ging het dak steeds een stukje verder van het Ziggo Dome af. Met natuurlijk de complete extase toen Verstappen twee ronden voor het einde Charles Leclercq inhaalde en de leiding overnam. Zelfs een ervaren coureur als Jan Lammers keek met tranen in de ogen naar de ontketende Max Verstappen. Wat daarna plaatsvond kan het beste omschreven worden als een door Ziggo Sport-anchor Jack van Gelder geleid feest van nationale sporttrots.

     

    Ziggo

    Het spektakel in het Ziggo Dome maar zeker ook de prestaties van Max Verstappen is de ideale marketingtool voor het VodafoneZiggo bedrijfsonderdeel Ziggo. Het kabelbedrijf biedt namelijk zonder extra kosten het digitale sportkanaal Ziggo Sport aan alle klanten aan. Waar bij concurrenten als KPN en T-Mobile per maand vijftien euro betaald moet worden om naar sportcontent via Ziggo Sport Totaal te kijken, kunnen Ziggo-klanten dit zonder meerkosten doen. Onder dit ‘gratis’ exclusieve content bevindt zich naast buitenlands voetbal – waaronder Champions League, Premier League en La Liga – ook de Formule 1 met Max Verstappen. Als Ziggo het fenomeen Max Verstappen en zijn fans met respect behandelt, kan dit voor het klantenbestand veel belangrijker zijn dan alle exclusieve titels van HBO bij elkaar.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo SportZiggo Sport TotaalZiggo DomeZiggoDomeMax VerstappenFormule 1F1

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)